TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Naganlu Kütahya Şubemizi Ziyaret Etti 26-01-2015
Naganlu Kütahya Şubemizi Ziyaret Etti
Geri
İleri
TÜFAD Genel Sekreterimiz , Muğla Şube Başkanımız Alaaddin Naganlu 25 Ocak Pazar günü Kütahya şubemizi ziyaret etti. Kütahya'da TÜFAD Kütahya Şube Başkanımız Doç.Dr. Mehmet Acet ve Yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Naganlu,Kütahya şubemizin yeni satın aldığı ve halen inşaatı devam eden binasında incelemelerde bulundu. Naganlu; Kütahya şubemizin yeni binasının Dumlupınar Stadı , yan sahaları,Spor salonu,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü binası ve ASKF binası ile iç içe olması nedeniyle tam bir spor merkezi olan alanda kalmasının  antrenörlerimizin için son derece kullanışlı bir konumda olduğunu belirterek
Şube Başkanı Acet ve Yönetim kurulu üyelerini bir kez daha kutladı. Mehmet Acet'te Genel Sekreterimizin ziyaretinden memnunluk duyduklarını belirterek kendisine teşekkür etti.Okunma Sayısı: 1855

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Turan Özyazanlar a Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.