TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Naganlu ; 56 Şubemizle Türk Futbolunun Hizmetindeyiz 14-10-2017
Naganlu ; 56 Şubemizle Türk Futbolunun Hizmetindeyiz
Geri
İleri

TÜFAD Genel Sekreteri Alaaddin Naganlu yaptığı açıklamada "TÜFAD yurt sathına yayılmış 56 şubesi ve 21 bin'e yaklaşan üye sayısıyla Türkiye'nin en büyük Sivil Toplum Kuruluşları arasında yerini almıştır. Dernek tüzüğünde belirtilen amaçlar çerçevesinde çalışmalarını sürdürmekte olan  TÜFAD, Antrenör hak ve çıkarlarının korunması, Türk Futbol Antrenörlerini bir çatı altında toplanması gibi amaçlardan başka yine tüzük amaçları doğrultusunda sosyal,kültürel ve sportif faaliyetlerede ağırlık vermektedir. Genç yeteneklerin 56 şubemizce taranarak Türk Futboluna kazandırılması,Antrenör eğitimi ile ilgili kitap ve dökümanların basımı ve ücretsiz dağıtımı, Şubeler arasında birlikteliği sağlamak amacıyla her yıl turnuva ve futbol şenlikleri düzenlemekteyiz."  Dedi.

Naganlu Uluslararası çalışmalar ile ilgili olarak ta şunları söyledi. " TÜFAD, Halen 48 üyesi bulunan Avrupa Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliğinin (AEFCA) en önemli ve en büyük Antrenör kuruluşları arasındadır. Türkiye 'nin 1988 yılında  üye olduğu AEFCA'da Genel Başkanımız İsmail DİLBER, 2001 Yılından 2013 yılına kadar AEFCA Yönetim Kurulu üyeliği görevinde bulunmuş,  daha sonra 2013 Yılında yapılan Genel Kurulda Başkan Yardımcılığı görevine seçilmiş, halen  bu görevini sürdürmektedir. 

Bunun yanı sıra yurt dışındaki Türk mesleki kuruluşlarımız  olan KKTC'de  kurulmuş bulunan ,Kıbrıs Türk Futbol Antrenörleri Derneği ve Almanya'da kurulmuş bulunan Avrupa Türk Futbol Antrenörleri Derneği ile Türk Antrenörlerinin bilgi ve deneyimlerinin arttırılması,ortak projeler üretilmesi konularında işbirliği yapılmaktadır." Dedi.
Okunma Sayısı: 2636

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.