TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Muş'ta Ücretsiz Futbol Okulu Açıldı 08-07-2015
Muş
Geri
İleri
 Çocuk ve Gençlerimizin kötü alışkanlıklara sapmasını önlemek  boş zamanlarını sağlıklı ve düzenli bir şekilde spor yaparak  geçirmelerini sağlamak amacı ile,Okullarımızın kapanması ile birlikte,Muş Tüfad Şubesi olarak Çocuk ve gençlerimize yönelik ücretsiz Yaz Futbol Okulu açtık.Futbol Okulumuza 2000-2001-2002-2003-2004 ve 2005 doğumlu 200 ' e yakın oyuncu müracaat etti. Futbol okulumuz  çalışmalarını,Hafta içi hergün saat 15-00 19-00 Saatleri arasında gruplar halinde Muş Merkez Halı sahada devam ettiriyor.
   Muş Tüfad Şubesi Başkanı Alpaslan HAS'ın Teknik sorumluluğunda çalışmalarını devam ettiren Futbol Okulumuza Muş Tüfad Şubesine bağlı gönüllü Antrenörler tarafından Teknik destek veriliyor.
   Muş Tüfad Şubesi Futbol Okulu öğrencilerimize siteler arası ve mahalleler arası müsabakalar yaptırıp çalışmalarını daha eğlenceli ve keyifli hale getirmekteyiz.
    Futbol okulumuza gelmek isteyen öğrencilerimizi Hafte içi hergün 15-00 19-00 Saatleri arasında Muş Merkez Halı sahaya bekliyoruz....
Okunma Sayısı: 3033

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.