TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Muğla'da Sekiz Okula 50.Yıl Forması 06-02-2015
Muğla
Geri
İleri
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği’nin 50’nci kuruluş yılı TÜFAD’ın şubesinin bulunduğu 56 ilde kutlanıyor. TÜFAD Muğla Şube Başkanı ve TÜFAD Genel Sekreteri Alaaddin Naganlu, Muğla’da kuruluş etkinliği olarak 8 ortaokulun kız futbol takımına 50. Yıl forma takımı  dağıttıklarını açıkladı. Naganlu, Mart ayı içinde yapılacak TÜFAD 50. Yıl Futbol Şenliği’nde bayanların futbola özendirilmesinin amaçlandığını açıkladı.
TÜFAD Genel sekreteri ve Muğla Şube Başkanı Naganlu, “Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Genel Merkezi 1965 yılında kuruldu. Şu anda 56 şubesiyle Türk futboluna hizmet etmektedir. Bu 56 şubemizden biri de 1996 yılından beri Muğla futboluna hizmet ediyor. Genel Merkez Yönetim Kurulu Kararıyla TÜFAD’ın kuruluşunun 50’inci yılı olan 2015 yılında ülke genelinde bir dizi etkinlikler yapılması planlandı. Projelerden biri olan ve ülkemizin tüm yörelerinde 50 bin çocuğa ulaşılması ve futbol oynaması hedeflenen "50. yılda 50 Bin Çocuk" etkinliği en önemli projemizdir. Bu kapsamda TÜFAD Muğla Şubemizce ilk olarak Menteşe ilçemizdeki ortaokullarda kız öğrencilerimizi şenlik havasında futbol oynatma ve kadın futbolunun alt yapısına katkıda bulunmayı hedefledik. Yaptığımız çalışmalar sonunda 8 okulumuzun katılımıyla Mart ayı içerisinde Menteşe ilçemizde Ortaokul Kızlar "TÜFAD 50. Yıl Futbol Şenliği" düzenlenecektir. Bu amaçla TUFAD Muğla Şubemiz tarafından 8 okulumuza yaptırılan forma takımları (Forma, şort, tozluk) katılımcı okullarımızın Beden Eğitimi Öğretmenlerine teslim edildi” dedi.
TÜFAD Muğla Şubesi tarafından Mart ayında iki gurup halinde 8 takımın lig usulü karşılaşacağı turnuvaya Düğerek Orta Okulu, Türdü 100. Yıl İlk Okulu,, Yönelt Koleji, Şahidi İlk Okulu, Cumhuriyet İlk Okulu, Şehbal Baydur İlk Okulu, 75. Yıl Orta Okulu ve Nazmi Zehra İyibilir Ortaokulu katılacak.Okunma Sayısı: 3742

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.