TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Muğla Valisi Konuğumuz Oldu 15-07-2015
Muğla Valisi Konuğumuz Oldu
Geri
İleri
Muğla Şubemizin düzenlemiş olduğu İftar yemeği ve başarılı antrenörler ödül törenine Muğla Valisi Amir Çiçek, merkez ilçe Menteşe Kaymakamı Zeki Arslan,bazı bürokratlar,Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Denizli Şube Başkanı Bülent Fil ve  Genel Merkez Denetim Kurulu üyesi Aydın Şube Başkanı ve aynı zamanda Muğlaspor Teknik Direktörü olan Tevfik Ata Tekin,taban birliklerinin başkanları,Kulüplerimizin başkan ve yöneticileri ile 100 civarında antrenör katıldı.
Törende bir konuşma yapan Vali Amir Çiçek TÜFAD Muğla şubesini bu güzel etkinliği nedeniyle tebrik ettikten sonra "Eğer biz sporcumuzu, antrenörümüzü, teknik elemanlarımızı hep dışarıdan karşılamaya çalışırsak, bugün buluruz, yarın bulamayız. Onun için temelden, Muğla’nın neresinde olursa olsun, Muğlalı anne babalarımızın evlatlarından sporcu yetiştirmemiz gerekir. Yani kaynağımız sağlam olmalı. Özellikle amatör spor kulüplerimize, bu konuda özveride bulunan derneklerimize çok büyük görevler düşüyor" dedi. Vali Çiçek daha sonra ödül alan başarılı antrenörleri kutladı.Okunma Sayısı: 2361

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.