TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Michel Platini Yeniden UEFA Başkanı Seçildi 25-03-2015
Michel Platini Yeniden UEFA Başkanı Seçildi
Geri
İleri
UEFA'ya üye 54 ülke federasyonunun başkan ve yöneticilerinin katılımıyla her yıl düzenli olarak organize edilen 39. Olağan UEFA Kongresi sona erdi.
Kongrenin açılışında UEFA Başkanı Michel Platini, 8 yıllık görev süresinde elde ettikleri başarıların yanı sıra önlerinde çözülmeyi bekleyen birçok sorun olduğunu belirterek, bunları, siyasi müdahaleler, şike, doping, şiddet, ırkçılık ve aşırıcılık olarak sıraladı.
Avrupa'da son dönemde artan milliyetçilik ve aşırıcılıktan dolayı endişe duyduğunu vurgulayan Platini, "Bunun futbol sahalarına kadar inmemesi için kamu otoriteleri ile birlikte mücadele etmemiz önemli. Holiganları statlardan uzak tutmak ve futbolda şiddetin önüne geçmek için spor polisi kavramının oluşturulması gerek" ifadelerini kullandı.
Faaliyet raporlarının ibrasının ardından UEFA Başkanlığı için kongrede tek aday olarak seçime giren Michel Platini, yeniden başkanlığa seçildi. Platini, 2015-2019 yılları arasında 4 yıl daha UEFA Başkanı olarak görev yapacak.
UEFA Başkanlık seçiminin ardından 2015-2019 döneminde görev yapacak Yönetim Kurulu üyeleri de UEFA'ya bağlı tüm ulusal federasyonların oylarıyla belirlendi.
UEFA Yönetim Kurulu'nda şu isimler yer aldı:
Angel Maria Villar Llona (İspanya)
Peter Gillieron (İsviçre)
Grigoriy Surkis (Ukrayna)
Borislav Mihaylov (Bulgaristan)
Fernando Gomes (Portekiz)
Sandor Csanyi (Macaristan)
Davor Suker (Hırvatistan)                                                                                                                                                                                                           
Şenes Erzik'e veda;
UEFA Kongresi'ndeki seçimlerin ardından 1990 yılından bu yana UEFA Yönetim Kurulu'nda bulunan ve 2000 yılından itibaren de 1. Başkanvekilliği görevini yürüten TFF Onursal Başkanı Şenes Erzik'in görev süresinin dolması nedeniyle buradaki kariyeri sona erdi.
Kongre sonunda tüm katılımcılar tarafından ayakta alkışlanan Erzik'e UEFA Başkanı Platini ''UEFA'nın Anahtarı'' şeklinde sembolize edilen bir plaket ile hizmetlerinden ötürü teşekkür plaketi takdim etti. Platini ayrıca görev süresi boyunca Erzik'e verdiği destekten ötürü eşi Dilek Erzik'e de çiçek verdi.
Diğer yandan UEFA Başkanı Michel Platini, konuşmasından önce Şenes Erzik'in saygılı ve saygı duyulan bir insan olduğun ifade ederek görev süresinin dolmasıyla birlikte de kendisinin UEFA Onursal Üyesi olduğunu belirtti.Okunma Sayısı: 2036

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.