TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Metin Türel Semineri Büyük Beğeni Topladı 13-01-2019
Metin Türel Semineri Büyük Beğeni Topladı
Geri
İleri

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'nin (TÜFAD) ve Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) destekleriyle düzenlenen, Metin Türel Antrenör Gelişim Semineri kapsamında düzenlenen 2. FIFEX Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı, bugün Antalya'daki Granada Hotel Belek'te başarıyla tamamlandı. 

TRT Spikeri ve Program yapımcısı Levent Özçelik'in sunumlarıyla renk kattığı, FIFA 2018 Dünya Kupası Analizi & Genç Oyuncu Gelişimi konulu seminerdeYaklaşık 500 teknik adamın katıldığı seminerde yerli ve yabancı bir çok eğitimcinin çeşitli konularda sunum yaptı, Seminerde, Bursaspor Teknik Direktörü Samet Aybaba ve Medipol Başakşehir FK Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın sunumları da ilgiyle izlendi
Organizasyonu değerlendiren TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber, programın dolu oluşu ve katılımın yüksek olmasının kendilerini mutlu ettiğini belirtti. Dilber, “Genel olarak her şey  mükemmeldi. ''İçeriği dolu dolu, zorunluluk olmamasına rağmen bize göre yüksek bir katılımın olduğu bir organizasyondu. Arkadaşlarımızın ilgisi bizi memnun etti. Bunun geri dönüşünü için gelen arkadaşlarımızla irtibata geçeceğiz. Şubelerimizdeki arkadaşlarımız bununla ilgilenecek. Dün akşam TÜFAD olarak şube başkanları ve yöneticilerimizle bir toplantı yaptık. Genel yargı olarak her şey mükemmel oldu. Bunun üzerine nasıl çıkarız, daha başka neler yapabiliriz, güncel ve gelişen futbolu arkadaşlarımıza daha iyi nasıl anlatabiliriz gibi düşüncelerimiz var” diye konuştu.

Bu yıl 2'ncisini düzenledikleri FIFEX'te giderek beklentinin arttığını dile getiren TÜFAD Genel Başkanı İsmail Dilber, ''Yüzümüzü batıya çevirdiğimizde zaman belli programlar belli. Türkiye Futbol Federasyonu'na baktığımızda kursların programı belli. Biz de seminerin programını belli etme mecburiyetindeyiz. Geçen sene Ocak ayının 8-10'unda buradaydık. Bu sezon da 11-13 Ocak'ta buradayız. İnşallah seneye de Ocak ayının 2'nci haftasının başında bu organizasyonu yapacağız. Batı'dan gelecek futbol dostlarımızda Noel ile ilgili bir problem var. Orayı çözmek için İnşallah 2'nci hafta yapacağız. Bizim devre arası programımıza uygun olan 9-12 Ocak 2020 tarihleri arasında burada iyi bir seminer yapmak niyetindeyiz'' ifadelerini kullandı.

Biz bu tür organizasyonları en iyi şekilde yapıyoruz. 2024 bize verilseydi mükemmel bir şekilde gerçekleştirilirdi. Onlar bu tarz organizasyonları bu seviyede yapamıyorlar. Bu kadar lüks bir otelde düzenlemeleri, her şeyin bu kadar özgürce yapılması zor. Bizim için Antalya'daki oteller de bir avantaj. Buraya gelen yabancı arkadaşlarımız hayran kalıyor. Bu rahatı ve lüksü bulamazlar'' dedi.
Türkiye'nin en büyük, Avrupa'nın ise önde gelen futbol endüstrisi organizasyonu olma özelliğini taşıyan 2. FIFEX'de üç gün süresince futbol sektöründe çalışan antrenör, tedarikçi, menajer, şirket yetkilileri ve sponsorları buluşturdu. 2. FIFEX, TFF Futbol Gelişim Direktörlüğü'nün hazırladığı Futbol Gelişim Seminerleri'ne dahil edilmesi dolayısıyla UEFA - A ve UEFA-B lisanslı antrenörlere 5 kredi kazandırdı.

Seminer kapsamında yapılan Futbol endüstrisinin en iyilerinin seçildiği FIFEX-Futbol Endüstrisi Ödülleri Törenide, katılımcıların beğenisini kazandı

Seminerin başarıyla gerçekleşmesinde destek veren tüm kişi ve kuruluşlar ile emeği heçen herkese teşekkür ederiz.

TÜFAD Genel Merkezi.
Okunma Sayısı: 1720

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.