TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Lisansını Talimata Aykırı Kullanan Teknik Adamlara Önemli Duyuru 13-08-2021
Lisansını Talimata Aykırı Kullanan Teknik Adamlara Önemli Duyuru
Geri
İleri

TFF Yönetim Kurulu'nun 10.08.2021 tarihli toplantısında Teknik Adamların Statüsü ve Çalışma Esasları Talimatı ve Sportif Ekipman Talimatı'nda değişiklik yapılmasına karar verilmiş olup 12.08.2021 tarihinde TFF Resmi internet sitesinde yayınlanarak yürürlüğe girmiştir.

Konu ile ilgili teknik adamlarımızı ilgilendiren bölümü aşağıdadır. Önemle duyurulur.

TÜFAD Genel Merkezi

MADDE 9 – TALİMATLARA AYKIRI TUTUM ve DAVRANIŞLAR

(1) Bu talimatta belirtilen esaslar dışında hiç kimse, bir kulüpte bir teknik adamın görevlerini üstlenemez.

(2) İlgili takımın bulunduğu ligin zorunlu teknik kadrolarına uygun teknik adam lisansı olmaksızın ve/veya lisansının çalışma alanları dışında kulüpte görev alan, bir futbol takımını fiilen müsabakaya hazırlayan, müsabaka esnasında yöneten veya yönlendiren gölge antrenörler ile kulübün zorunlu teknik kadrosunun tamamlanmasını temin etmek üzere kulüple sözleşme imzalayarak, sözleşmede belirtilen görevini fiilen yerine getirmeyerek gölge antrenöre çalışma olanağı sağlayan kişilere 1 yıl hak mahrumiyeti ile Süper Lig için 100.000.-TL, 1. Lig için 50.000.-TL, 2. Ligiçin 25.000.-TL, 3. Lig için 10.000.-TL para cezası verilir. Ayrıca bu kişilerin mensubu olduğu kulüplere Süper Lig için 250.000.-TL, 1. Lig için 125.000.-TL, 2. Lig için 100.000.-TL, 3. Lig için 75.000.-TL para cezası verilir.

(3) TFF’ye tescil edilmiş teknik adam sözleşmesi olmaksızın kulüpte görev alan, bir futbol takımını fiilen müsabakaya hazırlayan, yöneten veya yönlendiren teknik adamlara ilk ihlalde ihtar cezası, devam eden ihlallerde en az 3 ay hak mahrumiyeti cezası verilir. Ayrıca bu kişilerin görev yaptığı kulüplere ilk ihlalde ihtar cezası, devam eden ihlallerde Süper Lig için en az 250.000.-TL, TFF 1. Lig için en az 125.000.-TL, TFF 2. Lig için en az 100.000.-TL, TFF 3. Lig için en az 75.000.-TL para cezası verilir.

 (4) İşbu talimat ve liglere ilişkin statü hükümleri gereğince bir takımda görev yapan teknik sorumlunun sahada bulunamaması halinde, müsabaka isim listesinde teknik sorumlu kısmı boş bırakılır.
Okunma Sayısı: 1541

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Anadolu Gençlik ve Spor Zirvesi Antalya da yapılıyor

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.