TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Kurucu Üyemiz Kazım Türesin'i Kaybettik 03-04-2015
Kurucu Üyemiz Kazım Türesin
Geri
İleri
Kurucu Üyemiz,duayen hocalarımızdan ,Türk Futboluna bir ömür adayan Kazım Türesin hayatını kaybetti.Kazım Hocamızın cenazesi bugün Ankara Cebeci Mezarlığı Camiinde öğle namazı sonrası kılınacak cenaze namazından sonra Cebeci Mezarlığına defnedilecektir.                  Merhume Allah'tan rahmet,ailesi,yakınları ve TÜFAD Camiasına başsağlığı dileriz.   Kazım TÜRESİN ;1927 yılında, Edirne'de doğan Kazım Türesin, ilkokul üçüncü sınıfta babasının görevi nedeniyle ailesi önce Mersin'e, 1937'de ise Ankara'ya taşındı. Askerliğini 1949-1950 yıllarında, Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayında yaptı. Bu dönemde Türkiye Ordu Millî Takımında oynadı. 1940'lı yılların sonunda Ankaragücü ve Gençlerbirliği'nin Avrupa takımlarıyla yaptığı maçlarda takım kadrolarına katıldı. Futbolculuk kariyerini Hacettepe'de tamamladı.
Aktif Futbol hayatını tamamladıktan sonra profesyonel antrenörlüğe 1963'te başladı. O dönemde Türkiye Futbol Federasyonunun açtığı B antrenörlük kursunu 1965'te, A teknik direktörlük kursunu 1968'de tamamladı. 1966'da teknik direktörlük kurs hocalığına başladı. Teknik direktör ve antrenör kurslarında teknik, taktik ve antrenman bilgisi derslerinde teorik ve pratik olarak uzun yıllar öğretim görevlisi olarak çalıştı. UEFA ve FIFA beynelmilel seminerler başta olmak üzere 12 adet seminere katıldı.
1977 yılından itibaren Türkiye amatör milli, genç milli, ümit ve milli takımlarda teknik direktörlük ve A milli takımda antrenörlük yaptı. 1991 yılında teknik direktörlük kariyerini sonlandırdı.Okunma Sayısı: 3001

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.