TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Kurs ve Çalışma Talimatında Değişiklik 11-08-2015
Kurs ve Çalışma Talimatında Değişiklik
Geri
İleri
Teknik Adamların Eğitimi ve Sınıflandırılması Talimatının bazı maddeleri değiştirildi. Spor Kamu oyunda "Roberto Carlos" maddesi olarak bilinen madde, lisans tanımları ve bazı kurslarla ilgili puanlama maddeleri değiştirildi.
TFF Yönetim Kurulu’nun 28.07.2015 tarih ve 3 sayılı toplantısında bu talimatın 3.maddesinde ve 7. maddesinin 2. fıkrasında değişiklik yapılmasına, 7. maddesinin 7. fıkrasının kaldırılmasına diğer fıkraların teselsül ettirilmesine, 8. maddesinde, 9. maddesinin1.fıkrasında, 12. maddesinin 2.fıkrasında, 14. maddesinin 1.fıkrasında değişiklik yapılmasına,18. maddesinin 4. ve 5. fıkralarının kaldırılmasına diğer fıkraların teselsül ettirilmesine, yeni geçici 3. ve 4. maddelerin eklenmesine ve EK-2, EK-3, EK-4, EK-5, EK-6, EK-7, EK8, EK-9,EK-10, EK-11, EK-12, EK-13 ve EK-14’tedeğişiklik yapılmasına karar verilmiş olup, bu değişiklikler 10.08.2015 tarihinde TFF’nin resmi internet sitesi olan www.tff.org adresinde
yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.
Okunma Sayısı: 2927

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 1 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.