TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Koordinatör Antrenörlerimiz Workshop'a Katıldı 04-03-2016
Koordinatör Antrenörlerimiz Workshop
Geri
İleri
TÜFAD tarafından görevlendirilen Coca-Cola Gelişim Ligleri Koordinatör Antrenörlerimiz, TFF nin Adana'da düzenlediği Gelişim Ligleri Kulüp Teknik sorumlularının Workshop programına katılarak müsabakalarla ilgili organizasyonlar hakkında görüşlerini bildirdiler. Birincisi Ankara'da gerçekleştirilen Coca-Cola Gelişim Ligleri Workshop Programlarının ikincisi Malatya'da, üçüncüsü ise Adana'da yapıldı. Teorik ve pratik eğitimlerin yer aldığı programda Coca-Cola Gelişim Ligleri yaş grubu teknik sorumluları ile biraya gelindi. Workshop Programına Kayseri'den Mehmet Aşık,İshak Kattaş,Gökmen Başoğlu, Adana'dan Babür Şahin Terdi,Adnan Avcu, Ş.Urfa'dan Adnan Alper,Murat Bakırcılar, Mersin'den Sinem Gürkan,İsa Ömür,Kahramanmaraş'tan Sait Akay,Ejder Orak,Malatya'dan Nihat Ünlü,Murat Taştan,Gaziantep'ten Bekir Gülerarslan,Mustafa Marangoz, İ.Kürşat Daloğlu TÜFAD Koordinatör Antrenörleri olarak katıldılar. 



Okunma Sayısı: 2148

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ?



 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.