TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Konya'da Muhteşem Açılış 29-07-2016
Konya
Geri
İleri
 44 ilimizden  500'ü aşkın çocuğumuz katıldığı, Selçuk Üniversitesi işbirliğinde" Mevlana Hoşgörüsüyle 15 Temmuz Demokrasi günü Türkiye'nin Yıldızları Futbol Şöleni"miz Konya Atatürk stadyumunda yapıaln muhteşem bir açılış töreniyle başladı.  
500'ü sporcu yaklaşık 700 kişiden oluşan kafılemiz önce Konya Valisi Sayın Yakup Canbolat ziyaret edildi. Daha sonra Mevlana müzesi salonunda Konya Belediye Başkanı Sayın Tahir Akyürek tarafından kabül edilen kafilemiz sporcuları Vali ve Belediye başkanına yörelerinden getirdikleri hediyeleri takdim ettiler.
Şölenin açılışı ise muhteşem bir gösteriyle Konya Atatürk stadında yapıldı. Mehteran eşliğinde yapılan Saygı duruşu ve coşkulu bir şekilde söylenen İstiklal Marşımızla başlayan açılış Konya Şube Başkanımız İsmet Karababa'nın konuşmasının ardından Genel Başkanımız İsmail Dilber ve Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa Şahin'in konuşmalarıyla devam etti. Törenin son bölümünde yine mehteran marşlarıyla yapılan geçit töreni izleyenler tarafından uzun süre alkışlandı.
Şölenimizin futbol bölumu Cumartesi ve Pazar günü yapılacak maçlarla sona erecek.Okunma Sayısı: 2059

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.