TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Konya Şubemiz ile Anıt Hastanesi Protokolü İmzalandı 01-02-2016
Konya Şubemiz ile Anıt Hastanesi Protokolü İmzalandı
Geri
İleri
Şubeleri ile birlikte amacı doğrultusunda üyelerinin yaşam koşullarınıda iyileştirme çabası içerisinde olan Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği, daha önce ön anlaşma imzaladıkları Konya Özel Anıt Hastenesi ile Resmi Protokol imzalandı. TÜFAD adına Genel Başkanımız İsmail Dilber' ile Anıt Hastanesi adına Başhekim Kudsi Öncü tarafından imzlanan protokol sonrasında TÜFAD Konya Şube Başkanımız İsmet Karababa şunları söyledi; "Üyelerimizin mesleki gelişmesi, özlük hakları konusundaki asli çalışmalarımız yanında sosyal faaliyetler içinde bulunarak, üyelerimizin yaşamlarının her alanına katkı verebilme amacındayız. 
Sorumluluklarımızın gereği üyelerimizin sağlığı ile ilgili yürüttüğümüz çalışmalarımız sonuç verdi. ÖZEL KONYA ANIT Hastanesi Başhekimi Kudsi ÖNCÜ ile yaptığımız ön anlaşmayı "SAĞLIK İÇİN EL ELE" sloganı ile resmileştirmek amacıyla Genel Başkanımız İsmail DİLBER, Anıt Hastanesi Yönetim kurulu başkanı; Op.Dr.Cemil ER, Başhekimi; Kudsi ÖNCÜ, Op.Dr.Mustafa BALTACIOĞLU, İletişim Koordinatörü; Naciye KAYA ve Genel Başkanımız danışmanı Murat Ediz ve TÜFAD Konya şubemiz yönetim kurulu üyelerimizin katıldığı dernek binamızda gerçekleştirdiğimiz törenle PROTOKOL imzaladık. 
01.02.2016 tarihi itibariyle üyelerimiz, eşi, çocukları, bakmakla yükümlü olduğu anne ve babaları anlaşma hükümlerinde belirtilen esaslar konusunda yararlanmaya başlayacak, anlaşma gereği 1 yıl faydalanacaklardır. Ayrıntılar SMS yolu ve www.tüfad.konya.org.tr web sitemizden duyurulacaktır." Dedi.
Konya Şube başkanımız İsmet Karababa ve Yönetim kurulu üyeleri ile Özel Konya Anıt Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op.Dr. Cemil Er,Baş Hekim Kudsi Öncü ve hastane yetkililerine teşekkür eder, protokolün TÜFAD Ailesine hayırlı olmasını dileriz. 
TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 2135

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.