TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Konya Futbol Şölenimiz Başlıyor 26-07-2016
Konya Futbol Şölenimiz Başlıyor
Geri
İleri
TÜFAD Alt yapı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Şubelerimizle birlikte bu güne kadar yaptığımız çalışmalarla Türkiye genelinde 1999-2000-2001-2002-2003 doğumlu  50 bin civarındaki çocuğumuzu yetenek taramasından geçirerek futbolcu veri tabanını oluşturmuş bulunmaktayız. 
Bu defa Genel Merkezimiz ve Konya Selçuk Üniversitesi işbirliğinde  Konya Şubemiz ev sahipliğinde 29-30-31 Temmuz 2016 tarihleri arasında şubelerimiz tarafından 2004 doğumlu sporcularımızdan oluşturacağımız İl karmalarının katılacağı "Mevlana Hoşgörüsüyle Türkiye'nin Yıldızları Futbol Şöleni"  Tema'lı Türkiye'nin Yıldızları Futbol Şenliği etkinliğimizin 1. etabı yapılacaktır.
Etkinliğimize  42 ilimizden  500'ü aşkın çocuğumuz katılacak olup 3 gün boyunca futbol şenliğinde yeteneklerini sergileyeceklerdir.Boş zamanlarında da eğitsel çalışmalarda bulunacaklardır.
Etkinliğimizin 2. etabında, Konya şenliğimizden seçilen yetenekli sporcularımız  Afyonkarahisar Şubemizin ev sahipliğinde 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında düzenleyeceğimiz  Türkiyenin Yıldızları" Zafer Haftası Futbol Şenliği" etkinliğimize  katılacaklardır. 2004 doğumluların final etabı niteliğinde olacak bu şenlikle birlikte bu yaş grubununda taraması tamamlanmış olacaktır.
Okunma Sayısı: 2401

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.