TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Kırıkkale Valisi Ali Kolat 50.Yıl Sergimizin Açılışını Yaptı. 30-01-2015
Kırıkkale Valisi Ali Kolat 50.Yıl Sergimizin Açılışını Yaptı.
Geri
İleri
Derneğimizin kuruluşunun 50. yılı etkinlikleri kapsamı içerisinde  yer alan 50. Yıl sergilerinden biri daha Kırıkkale Şubemizde açıldı.
Serginin açılışına Vali Ali Kolat, Spor İl Müdürü Rıfat Ünlü, Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Kültür Müdürü Rıfat Ata, TÜFAD Şube Başkanı İlyas Sönmez, TÜFAD yöneticileri, eski yöneticiler, futbolcular ve sporseverler katıldı. 
TÜFAD Kırıkkale Şube Başkanı İlyas Sönmez, tüm Türkiye genelinde Türkiye  Futbol Antrenörleri Derneği olarak 50’nci yıl etkinliklerini kutladıklarını söyledi. Kırıkkale Şubesi olarak kendilerinin de bir dizi etkinliğe imza atacaklarını ifade eden Sönmez, "Biz bu sergimizde, geçmişten günümüze ilimizde kurulan takımlar, bu takımlarda görev almış futbolcular ve antrenörlerin bulunduğu resimleri bir araya getirerek, arkadaşlarımızı maziye götürmek istedik. Ayrıca bu çalışmamız esnasında eskiden kullanılan futbol malzemelerini ve dergi ile dokümanları bir araya getirdik." dedi. 
Açılışa katılan Vali Kolat ise her işte olduğu gibi, geçmişin her zaman geleceğe ışık tutacağına inandığını söyledi.i Kolat, etkinliğe imza attıkları için TÜFAD yöneticilerine teşekkür ederek, "Burada formalar, fotoğraflar, ayakkabılar, güzel sözler var. Güzel bir açılışın olacağını tahmin ediyorum. Bu güzel organizasyon için sizlere ve arkadaşlara teşekkür ediyorum. İnşallah bu tür etkinlikler hem antrenörlerimizin gelişmesini geçmişte neler olmuş, geleceğe de yön verme açısından çok önemli. Emekleriniz için teşekkür ederim." diye konuştu. !5 Yaş ve Altı Eğitim Klavuzu kitabımızı da inceleyen Vali Kolat bu kitaptan mutlaka edinmek istediğini ve her kütüphanede mutlaka bulunması gereken bir eser olduğunu dile getirerek emeği geçenlere teşekkür etti.
Serginin açılışından sonra TÜFAD Başkanı İlyas Sönmez, tarafından Vali Ali Kolat’a eserler ve resimler hakkında bilgi verildi. Vali Kolat, özellikle Kırıkkalespor’un kuruluş aşamasında çekilen fotoğraflar ile geçmişte kullanılan malzemeleri ve dokümanları inceledi. Vali Kolat, futbolun okullarda yayılması için geniş çapta bir çalışma yapılması için İl Spor Müdürü Rıfat Ünlü ile görüşerek bilgi aldı.Okunma Sayısı: 2209

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.