TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Karababa'ya 3. Ödül 08-04-2021
Karababa
Geri
İleri

TÜFAD Konya Şube Başkanımız İsmet KARABA'nın centimenlik hikayesini konu alan ”ÜSTÜN RUH”  adlı belgeselinin, Doğu Avrupa Uluslar Arası Filim Festivali tarafından en iyi belgesel seçilerek Birincilik Ödülüne layık görülmesinden sonra ,12 Mart 2021 tarihinde; "Uluslararası IFA İstanbul Film Awards" tarafından da en iyi belgesel olarak 2. kez Birincilik Ödülüne layık görülmüştü.

Bu defa senarist ve Yönetmenliğini, Mustafa Sadi Akcakaya, Görsel Yönetmen ve Kurgusunu, Mehmet Sivri, Yapımcılığını Yusuf Benli'nin yaptığı , İsmet Karababa'yı "Dünyada Fair Play Büyük Ödülünü Alan İlk Türk" unvanı ile "Dünyanın En Centilmen Sporcusu, Dünyanın Örnek Takımını Yarattı" tanımlamasına götüren"Fair Play" ile ilgili anlarının konu alındığı belgesel "Anatolian Uluslararası Film Festivali" tarafından da en iyi belgesel seçilerek 3. defa Birincilik Ödülüne layık görülmüştür. 


3 kez birincilik ödülüne layık görülerek TÜFAD Camiasını da gururlandıran İsmet Karababa başkanımızı ve emeği geçenleri bu güzel.anlamlı ve başarılı çalışmaları için içtenlikle kutlarız. 

TÜFAD Genel Merkezi

 

 
Okunma Sayısı: 217

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.