TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Kahramanmaraş ve Rize Şubelerimiz Kendi Mülklerine Kavuştu 26-04-2018
Kahramanmaraş ve Rize Şubelerimiz Kendi Mülklerine Kavuştu
Geri
İleri

Dernek Tüzüğü amaçları doğrultusunda çalışmalarını ve faaliyetlerini sürdüren TÜFAD, fiziki yapılanma konusunda da Şubelerin kendi mülklerine kavuşması yolunda  büyük gayret sarfetmektedir.

Son olarak Genel Merkezimizin de destekleriyle Kahramanmaraş ve Rize Şubelerimiz kendi mülklerine kavuştu. Böylelikle kendi mülküne kavuşan şube sayımız 37'ye ulaşmış oldu..

Kahramanmaraş Şubemiz Merkez Dulkadiroğlu ilçesi Yenişehir Mahallesindeki, Rize Şubemiz de  Merkez ilçe ,Tophane Mahallesindeki yeni binalarının tadilat ve dekorasyon işlerinin tamamlanmasından sonra faaliyet göstermeye başlayacaklar.

Her iki şubemizin tapu senetleri 2018/2 Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları toplantısında Kahramanmaraş Şube Başkan Yardımcımız Ejder Orak ve Rize Şube Başkanımız Genel Merkez Yönetim kurulu üyemiz Bilal Karafazlıoğlu tarafından Genel Başkanımız İsmail Dilber'e törenle teslim edildi.

Kahramanmaraş Şube Başkanımız Mesut Çanak ile Rize Şube Başkanımız Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Bilal Karafazlıoğlu ve Yönetim Kurullarını kutlar ,yeni binalarının hayırlı olmasını dileriz.

TÜFAD Genel Merkezi

 
Okunma Sayısı: 1725

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.