TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
İstanbul Şubemiz Genel Başkanımızı Ağırladı 29-05-2019
İstanbul Şubemiz  Genel Başkanımızı Ağırladı
Geri
İleri

İstanbul Şubemizin Anadolu yakasında organize ettiği iftar yemeğine Genel Başkanımız İsmail Dilber,Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu, Çanakkale Şube Başkanımız Mustafa Meteertem, Dş ilişkiler iletişim Sorumlumuz Murat Edis, protokol üyeleri ve çok sayıda davetli ile antrenörlerimiz katıldı.

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz İstanbul Şube Başkanımız Halit Önsen açılış konuşmasında Genel Başkanımız İsmail Dilber başta olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür etti.

Daha sonra kürsüye davet edilen Genel Başkanımız İsmail Dilber, bu gibi güzel ve anlamlı etkinliklerin genel olarak tüm şubelerimiz tarafından gerçekleştirilmesinden memnunluk duyduğunu belirterek, "İstanbul'da da birlik ve beraberliğimizi yansıtan bir araya gelmemize vesile olan Şube başkanımız Halit Önsen'e ,Yönetim Kurulu üyelerine ve siz değerli katılımcılara teşekkür ederim. " dedi.  

Halit Önsen başkanımıza ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz.

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 520

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.