TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
İsmail Dilber'den Menderes Türel'e Davet 14-12-2017
İsmail Dilber
Geri
İleri

Genel Başkanımız İsmail Dilber, 24. Uluslararası Pro Lisans Antrenör Gelişim Semineri çalışmaları kapsamında Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mendres Türel'i makamında ziyaret etti.

 

Çok samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Dilber, Başkan Türel'e 8-10 Ocak 2018 tarihinde Antalya'da yapılacak olan 24. Uluslararası Pro Lisans Antrenör Gelişim Seminerine davet etti. Davet için Genel Başkanımıza teşekkür eden Başkan Menderes Türel de seve seve seminere katılacağını ve gereken desteği vereceğini belirtti.

Ziyarette Genel Başkanımızla birlikte TÜFAD Genel Merkez Yöneim Kurulu Üyesi Halil Yapıcı, Antalya Şube Başkanı Şakir Filiz ve Seminer organizasyon Şirketi Genel Müdürü Hür Dilber de hazır bulundu.

TÜFAD'ın Antalya'daki her etkinliğinde yanımızda olan ve desteklerini esirgemeyen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Menderes Türel'e teşekkür ederiz.

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 1557

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları Toplantımız 28-29 Ekim de Yapılıyor

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.