TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
İsmail Dilber ve Özkan Sümer İzmir'de Seminer Verdi 30-04-2019
İsmail Dilber ve Özkan Sümer İzmir
Geri
İleri

Genel Başkanımız İsmail DİLBER ve Onursal Başkanımız Özkan Sümer İzmir Şubemizin Düzenlediği "Türk Futboluna Panoromik Bakış" konulu seminerde katılımcılara öneml bilgiler aktardılar ve çarpıcı açıklamalarda bulundular.

Genel Başkanımızın amatör liglerdeki yaş grupları düzenlemelerinin Türk Futboluna katkısı, Antrenör Gellişim Seminerlerinin sayısal ve teknik bilgileri, sezon içerisindeki antrenör değişikliklerinin avrupa ligleri ve Türkiye Süper ligi kıyaslamaları ile ilgili bilgileri katılımcılarla paylaştıktan sonra futbolumuz hakkındaki genel görüş ve düşüncelerini dile getirdi.

Daha sonra kürsüye gelen Onursal Başkanımız Özkan Sümer,  iki bölüm halinde yaptığı sunumda  birinci bölümde Avrupa'da ve Ülkemizdeki yapısal  ve Mali irdelemeler ile ikinci bölümdeki teknik irdelemeleri katılımcılarla paylaştı ve büyük ilgi gördü.

Seminere önceki Kültür Bakanlarından ve İzmir Büyükşehir Başkan Vekili Suat Çağlayan,TFF Adına İzmir Bölge Müdürü Hamdi Kutval ,önceki Bornova Belediye Başkanı Cengiz Bulut, Protokol üyeleri, TÜFAD Genel Sekreteri Alaaddin Naganlu, Manisa Şube Başkanı Özer Şenoğlu, Manisa Şube Onursal Başkanı Tekin Tatlıcıoğlu ,Manisa Şube Genel Sekreteri Cemil Uğur, İzmir Şube Yönetim Kurulu ve şube üyeleri katıldılar.

Bu güzel organizasyon için İzmir Şube Başkanımız,Genel Başkan Başdanışmanımız Sayın Dr.Şaban Acarbay ile Yönetim Kuruluna ve emeği geçenlere teşekkür ederiz. 

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 594

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.