TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
İsmail DİLBER ; UÇK Yeniden Hayata Geçirilmeli 06-01-2015
İsmail DİLBER ; UÇK Yeniden Hayata Geçirilmeli
Geri
İleri
Türkiye Futbol Federasyonu(TFF) ile Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği(TÜFAD) işbirliğinde İstanbul Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen 23. Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri başladı. 
Seminerin açılış konuşmasını yapan Genel Başkanımız İsmail DİLBER; 50. yılımızda TFF ile  bu semineri düzenlediklerini söyledi. TFF'nin yabancı oyuncu kuralı konusundaki kararını tartışmaya açık olmasına rağmen desteklediklerini dile getirdi. Genel Başkanımız, Antrenör-Kulüp, Futbolcu-Kulüp uyuşmazlıklarının TFF 'nin kendi içerisinde çözüme kavuşturan  Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun(UÇK) yeniden hayata geçirilmesini istediklerini kaydetti.
TFF Başkanı Yıldırım Demirören ise yaptığı konuşmada Hedefimiz Türk futbolunu kalıcı başarılara taşıyacak futbol ortamını inşa etmektir. futbolu şiddetten  ve kötü tezahürattan arındırmak, kulüplerimizin mali yapılarını sağlıklı hale getirmek ve altyapıya yatırım yaparak  üst düzey yerli oyuncu yetiştirmektir.

İşte bu noktada teknik direktörlerimize ve antrenörlerimize büyük sorumluluk düşüyor. Türk futbolu sizlerin yetiştireceği yeteneklerle başarıya ulaşacak. dedi 

Demirören konuşmasının son bölümünde Yabancı oyuncu sınırlamasına değinerek  önümüzdeki sezondan itibaren uygulanmak üzere, yabancı oyuncu kuralında değişikliğe gittik.

Değerli hocamız Fatih Terim, Türkiye Futbol Direktörü olarak bu konuda son derece kapsamlı bir çalışmaya imza attı. Pek çok değerli futbol adamının görüşlerini ve Kulüpler Birliği'nin de onayını alarak yeni kuralı dün akşam açıkladık.

Bu hafta yapılacak çalışmalarla yeni kuralın talimatnamesine de son şeklini vereceğiz.

Yeni kuralın amacı yabancı sınırını kaldırırken yerli oyuncuyu teşvik etmektir.

Bana göre, bu yeni kuralın adı artık yabancı kuralı değil "Yerli Kuralı"dır. dedi.

Açılış konuşmalarından sonra seminer sunumlarına geçildi..
Okunma Sayısı: 3089

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Turan Özyazanlar a Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.