TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
İsmail Dilber' den Mehmet Baykan'a Teşekkür Ziyareti 15-02-2018
İsmail Dilber
Geri
İleri

Genel Başkanımız İsmail Dilber, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Sayın Mehmet Baykan TFF' nin destekleriyle 8-10 Ocak 2018 tarihleri arasında Derneğimiz  tarafından Antalya'da gerçekleştirilen 24. Uluslararası Pro Lisans Antrenör Gelişim Seminerinin açılışına ve seminer kapsamında düzenlenen Fifex Futbol Endüstrisi fuarının açılışına katılarak bizlerle birlikte olmuştu.

Ziyarette Genel Başkanımız İsmail Dilber tarafından  Sayın Mehmet Baykan'a katılım sertifikası ve 1923 yılındaki orjinal görünümlü Milli takım forması hediye edildi.

Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan'la birlikte Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Genel Başkan Yardımcısı Remzi Ay'ın da hazır bulunduğu ziyaretimizde ,TÜFAD heyetinde Genel Başkanımız İsmail Dilber'le birlikte Genel Merkez Yönetim Kurulu üyemiz Osman Tezcan ve Fifex Genel Müdürü ve seminer organizasyon sorumlumuz Hür Dilber'de hazır bulundu. 

Sayın Mehmet Baykan'a destekleri için bir kez daha teşekkür ederiz.

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 2276

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.