TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Irkçılığa Hayır ve Saygı 25-07-2018
Irkçılığa Hayır ve Saygı
Geri
İleri

Hemen,hemen tüm dünyanın ortak paydası olan futbolun, her ülkede ve uluslararası boyutta etnik ayırım gözetmeksizin oynanması ve  herkese saygı, kuralları doğrultusunda futbolun evrensel boyutunun korunması ve geliştirilmesi için kısa adı FİFA olan Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği  "No Racism" Irkçılığa hayır ve "Respect" Saygı sloganları üretmiş ve tüm stadyumlarda bu sloganları ve pankartları sıklıkla duymakta ve görmekteyiz.
Futbolun ülkesel ve uluslararası boyutlarda gelişmesi ve kurallara uygun oynanması için bu sloganların uygulanmasını sonuna kadar desteklemekteyiz.
Ancak futbolun önemli ülkelerinden Almanya'nın  A Milli Futbol Takımının FİFA 2018 dünya kupasından  birinci turda elenmesinin faturasının Türk asıllı futbolcu Mesut Özil'e kesilmesi ve FİFA'nın ırkçılığa izin vermeyen kararlarına rağmen ,ırkçılıkla suçlanmasını kabül etmek münkün değildir.
Alman yetkililerinin Türk asıllı futbolcu Mesut Özil'e ırkçılıkla suçlamalarını şiddetle kınıyor,Mesut Özil'in aldığı kararı destekliyoruz. FİFA'nın da en kısa zamanda konu ile ilgili gerekli yaptırımları uygulayacağına inanıyoruz.
TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 1186

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.