TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 30
Dün 700
Bugün 151
Toplam 904660
IP 23.20.193.33
 

Fenerbahçe Avrupa'ya Galibiyetle Başladı 2-1

 Ülkemizi UEFA Avrupa Ligi'nde temsil eden  Fenerbahçe, 3. ön eleme turundan  katıldığı ilk maçın da  Avusturya'nın Sturm Graz takımı ile deplasmanda karşılaştı ve rakibini 2-1 y.  »»

Medipol Başakşehir Belçika'dan Avantajlı Dönüyor 3-3

 Ülkemizi UEFA Şampiyonlar liginde ilk defa temsil eden Medipol Başakşehir, 3. ön eleme turu ilk maçında Belçika'nın Club Brugge takımıyla deplasmanda 3-3 berabere kalarak rövanş için avantaj sa.  »»

2017-2018 BAL Takımları Belirlendi

 Türkiye Futbol Federasyonu Resi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre Bölgesel Amatör Lig'de 2017-2018 sezonu katılım başvurularının incelenmesi sonucunda BAL'da bu sezon oynama hakkı olan 163 takımdan.  »»

Zonguldak TFF-C Kursu Başladı

 Türkiye Futbol Federasyonu Resmi İnternet Sitesinden başvurularını yapmış,puan sıralamasına göre talimatlara uygun adayların oluşturduğu Zonguldak  TFF Grassroots-C Lisans Antrenör Kursu başladı. TFF - T.  »»

e-öğrenme Eğitimi Şifre Gönderimi Tamamlandı

 Halk Eğitim Merkezi Futbol Kursu Sertifika Programı saha uygulamaları eğitimine katılan kursiyerlerimize ,TFF tarafından e-öğrenme eğitimi için şifre gönderme işleminin tamamlandığı bildirilmiştir.  Yine T.  »»

Trabzon ve Rize TFF-C Kursları Başladı

 Türkiye Futbol Federasyonu Resmi İnternet Sitesinden başvurularını yapmış,puan sıralamasına göre talimatlara uygun adayların oluşturduğu Trabzon ve Rize  TFF Grassroots-C Lisans Antrenör Kursları başladı. TF.  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.

 
for dress