TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Aktif Ziyaretçi 5
Dün 1587
Bugün 264
Toplam 1143060
IP 23.22.240.119
 

AEFCA Yönetim Kurulu Antalya'da Toplandı

 Kısa adı AEFCA olan Avrupa Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliği Yönetim Kurulu Toplantısı Derneğimizin ev sahipliğinde 8 Ocak Pazartesi günü Antalya Belek'de yapıldı, Aynı otelde yapılan 24. Uluslararası.  »»

Oben Meralbaysal Konuğumuz Oldu

 10 Ocak Çarşamba günü Antalya'da yapılan 2018 yılının ilk Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları Toplantısına TFF Antrenör Özlük İşleri Direktörü Oben Meralbaysal davetimiz üz.  »»

Yılın İlk Toplantısı Antalya'da yapıldı

 2018 yılının ilk Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları Toplantısı 10 Ocak'ta Antalya'da yapıldı. Başarıyla gerçekleştirdiğimiz Pro Lisans Seminerinin akabinde Genel başkanımız İsmail Dilber başkanlığı.  »»

İzmir-Adana-Antalya TFF-C Kursları Başladı

 TFF Resmi İnternet Sitesinden başvurularını yapmış,puan sıralamasına göre talimatlara uygun adayların oluşturduğu  İzmir, Adana ve Antalya TFF Grassroots-C Lisans Antrenör Kursları başladı. TFF - TÜF.  »»

İsmail Dilber'den Menderes Türel'e Davet

 Genel Başkanımız İsmail Dilber, 24. Uluslararası Pro Lisans Antrenör Gelişim Semineri çalışmaları kapsamında Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mendres Türel'i makamında ziyaret etti.   .  »»

İlhan Mayakan'ı Kaybettik

 TÜFAD Eskişehir Şubemizin 1992-1996 yılları arasında Şube Başkanlığı görevini başarıyla  yürüten İlhan Mayakan geçirdiği beyin rahatsızlığı sonucu tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 6.  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.