TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
 

UEFA'da Trabzonspor'un Deplasman Zaferi 3-1

 Ülkemizin UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcisi Trabzonspor, Yunanistan deplasmanında zaferle dönüyor. Trabzonspor Yunanistan temsilcisi AEK ile karşılaştığı play-off turu ilk maçında sahadan 3-1'lik galibiyetle .  »»

İlker Sökmen'i Kaybettik

 Hatay Şubemizin kuucu başkanı ve seçilmiş ilk başkanı olan değerli futbol adamı İlker Sökmen ,ani bir rahatsızlık sonucu  vefat etmiştir. 1996 yılında Hatay Şubemizin kuruluşunu gerçekleştiren isimler.  »»

Zonguldak Çorum Batman TFF-C Kursları Başladı

 TFF Resmi İnternet Sitesinden başvurularını yapmış,puan sıralamasına göre talimatlara uygun adayların oluşturduğu Zonguldak,Çorum ve Batman  TFF Grassroots-C Lisans Antrenör Kursları başladı TFF-TÜF.  »»

Trabzonspor'u Tebrik Ederiz

 UEFA Avrupa Ligi'ndeki temsilcimiz Trabzonspor, 3. Eleme turu rövanş müsabakasında Çekya temsilcisi Sparta Prag'ı sahasında 2-1 mağlup etti. Trabzonspor'un.  »»

UEFA Süper Kupanın Sahibi Liverpool Oldu

 İki İngiliz kulübü Liverpool ile Chelsea arasında Beşiktaş Parkta oynanan UEFA Süper Kupa karşılaşmasının sonunda kupayı kazanan Liverpool oldu.   Maçın normal süresi 1-1 sonuçlanınca,.  »»

Partizan 3-1 Y. Malatyaspor

 Ülkemizin UEFA Avrupa ligi Temsilcilerinden Yeni Malatyaspor, 3. eleme turu ilk maçında FK Partizan Stadyumu'nda oynanan maçta Partizan' takımına 3-1 yenildi. Partizan'ın gollerini 4. dakikada Sadiq, 67. da.  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.