TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
 

A Milli Takımımız Rusya'ya Yenildi 2-0

 UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup'taki A Milli takımımız gruptaki 3. maçında deplasmanda Rusya'ya 2-0 yenildi. Soçi kentindeki Fişt Olimpiyat Stadyumu'nda oynanan karşılaşmada Rusya'nın gollerini 20. dakikada Fene.  »»

A Milli Takımımız Bosna Hersek ile Yenişemedi 0-0

 Rize Yeni Şehir Stadyumunda  oynanan hazırlık maçında A Milli Takımımız  Bosna Hersek ile yenişemedi 0-0  Milli takımımız müsabaka boyunca üstün oynamasına rağmen girdiği gol pozisyonlarını değerle.  »»

Ünal Karaman'ın Acı Kaybı

 Trabzonspor teknik direktörü Ünal Karaman'ın annesi Şefika Karaman'ın tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhumeye Allah'tan .  »»

Terörü Bir Kez Daha Lanetliyoruz

 Batman’ın Gercüş ilçesinde PKKlı teröristlerin önceden yola tuzakladıkları el yapımı patlayıcıyı, zırhlı aracın geçişi sırasında infilak ettirmesi sonucu meydana gelen patlamada 7 askerimizin Şehit o.  »»

Acıbadem Üniversitesi - TFF Eğitim Protokolü

 Eğitime katılan antrenörlerin TFF Kurs başvurularında 5 puan kazanacakları bildirildi. Acıbadem Üniversitesi ile TFF arasında yapılan eğitim protokolü kapsamında "Sporcu Monitörizasyonu" eğitimi d&uum.  »»

Genel Kurul Duyurusu

 TÜFAD Genel Merkez 24. Olağan Genel Kurul ilanı, Dernekler Yönetmeliğinin 14. maddesi ve Dernek Tüzüğümüzün 7. maddesine göre  Ankara yerel gazetelerinden Sonsöz gazetesinin 24 Eylül 2018 tarih ve 15385 sayılı nüshasında yayınlanmış.  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.