TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
İlk Yardım Sertifikası Hakkında Önemli Duyuru 10-11-2016
İlk Yardım Sertifikası Hakkında Önemli Duyuru
Geri
İleri
Değerli Antrenörlerimiz;
 Teknik Adamların Eğitilmesi ve Sınıflandırılması Talimatının 4. Maddesine göre TFF tarafından düzenlenen bir antrenör kursuna katılacak kişiler için, Sağlık Bakanlığı’ndan, Acil Tıp Uzmanları Derneği’nden, Kızılay’dan veya İl Sağlık Müdürlükleri’nden onaylı bir kurumdan “İlkyardım Sertifikası” almış olması hükmü bulunmaktadır.
Derneğimize ulaşan bazı bilgiler doğrultusunda  Bilecik İlk Yardım Eğitim Merkezi Müdürlüğünden  alınmış İlk yardım sertifikalarının geçerli olup olmadığı konusunda Bilecik Valiliği İl Sağlık Müdürlüğünden bilgi istenmiştır.
 Valiliğin 04.11.2016 tarih ve 93145718-952.03.15.02 sayılı yazılarında " Bilecik İlkyardım Eğitim Merkezi Müdürlüğünce bu eğitimin verilmediği, müdürlüğümüzce sertifikaların onaylanmadığı tespit edilmiştir." denilmekte ve "Bilecik İlkyardım Eğitim Merkezi Müdürlüğü adına düzenlenerek İl Sağlık Müdürlüğümüz onayı ile tarafınıza gönderilen  İlkyardımcı Sertifikalarının geçersiz sayılması" istenmektedir.
Bu nedenle Antrenör Kurslarına katılacak olan kişilerin mağdur olmamaları için İlkyardım Sertifikası vermeye yetkili sağlık kuruluşlarından "İlkyardımcı Sertifiklarını" almaları önemle duyurulur.
TÜFAD Genel Merkezi
 

Okunma Sayısı: 2797

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Genel Başkanımız Erzincan Şubemizi Ziyaret Etti

 

Cumhuriyetimizin 91. Yılı Kutlu Olsun

 91. Yılı Kutlu OlsunUlusumuzun varoluş sebebi Cumhuriyetimizin 91. yılı kutlarken Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk 

Şöhretler Konuğumuz Oldu

 
28-29 Ekim 2014 tarihinde Antalya da yapılan Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları toplantısında bir döneme damga vurmuş şöhretler konuğumuz oldu.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.