TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz futbolu ve Antrenörlerinin Dünya’da kabul görmüş standartlar ölçüsünde, etik değerlere bağlı, bilim ve bilişim teknolojilerinden en üst düzeyde faydalanarak futbol kültürü ve spor ahlakının gelişmesine katkıda bulunmak, sağlıklı ve üretken bireyler yetiştirerek ülke futbolunun gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Antrenörlerimizin, eğitimli, donanımlı, bilim ve teknolojiden en üst düzeyde faydalanan bireyler olmasını sağlayarak, başarılı ve örnek uygulamaları ile uluslararası düzeyde örnek gösterilen, rekabet gücü yüksek, isminden sürekli söz ettiren, standart birliği sağlanmış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren, saygınlık konusunda önder bir kurum olmaktır.


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite imajının sürekli olmasını sağlamaktır.


Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik ve adalet anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorululuğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Antrenörün Sesi
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Site İçi Arama
Detaylı Arama
 

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 

Kopya Hakları Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.