TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Hocaların Hocası Son Yolculuğuna Uğurlandı 18-11-2018
Hocaların Hocası Son Yolculuğuna Uğurlandı
Geri
İleri

Önceki gün hayata veda eden Türk Futbolunun duayenlerinden A Milli Takım Teknik Direktörlerinden büyük ustamız,hocaların hocası, Genel Başkan Başdanışmanımız Metin Türel, ailesi,yakınları,sevenleri, TÜFAD ve spor camiasının katıldığı kalabalık bir toplulukla son yolculuğuna uğurlandı. 

Metin Hocamızın cenazesi Levent Camiinde kılınan öğle namazına müteakip Zincirlikuyu Mezarlığında toprağa verildi.
Cenaze Törenine TFF Onursal Başkanı ve önceki UEFA Asbaşkanlarından Şenes Erzik,Fatih Terim, Mustafa Denizli , Abdullah Avcı ,önceki A Milli takım teknik direktörlerinden Fethi Demircan ileYılmaz Gökdel ve bir çok teknik adam katıldı.
Cenaze törenine TÜFAD olarak, Genel Başkanımız İsmail Dilber, Onursal Başkanımız Özkan Sümer,Genel Başkan Yardımcılarımız Tınaz Tırpan ,Samet Aybaba,  Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Osman Tezcan,Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Kocaeli Şube Başkanımız Remzi Demirer, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Adana Şube Başkanımız Mehmet Sümer,Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz İstanbul Şube Başkanımız Halit Önsen, Bursa Şube Başkanımız Sait Ulvi Özdemir, Çanakkale Şube Başkanımız Mustafa Meteertem ile bazı şube yönetim kurulu üyelerimiz  ve TÜFAV Başkanımız Metin Begüm katıldılar.
Mekanın Cennet Olsun Büyük Ustamız.Rahat Uyu.
TÜFAD Genel MerkeziOkunma Sayısı: 1126

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.