TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları Toplantısı 23-24 Aralık'ta Yapıldı 25-12-2014
Genel Merkez Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları Toplantısı 23-24 Aralık
Geri
İleri
TUFAD'ın 2014 yılı son toplantısı 23-24 Aralık 2014 tarihinde Antalya'da yapıldı.. 2014 yılında yönetim kurulu olarak Ankara'da yapılan beş toplantıyla birlikte, Yönetim Kurulu ve Şube Başkanlarıyla birleşik yapılan dördüncü Antalya toplantısıyla 2014 yılında planlanan dokuz toplantı tamamlanmış oldu.
Onursal Başkanımız Özkan Sümer'inde katıldığı toplantıda, duayen konuklarımız ve şubelerimizin yönetim kurullarından gelen konuklarımızla birlikte 98 kişilik bir katılım gerçekleşti.Toplantıda önemli gündem maddelerinin arasında yer alan 23.Uluslararası Antrenör Gelişim Semineri, geçtiğimiz hafta  Hırvatistan'ın başkenti Zagreb'te yapılan Avrupa Futbol Antrenörleri Dernekleri Birliğinin(AEFCA) 35.Sempozyumu ve yönetim kurulu toplantısı konularının yanı sıra TÜFAD'ın kuruluşunun 50. yılı etkinlikleri planlaması karara bağlandı.Okunma Sayısı: 1645

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.