TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Genel Başkanımızın Yeni Yıl Mesajı 28-12-2020
Genel Başkanımızın Yeni Yıl Mesajı
Geri
İleri

Değerli Dostlarım;
Dünyayı kasıp, kavuran Covit-19 salgını nedeniyle ülkemizin de her alanda etkilendiği bu süreçte,liglerimizin ilk yarılarının sonlarına yaklaşılmasıyla birlikte 2020 yılını da bitiriyoruz.
Bu defa, geçtiğimiz yıllardan çok farklı olarak yeni yıldan beklentimiz ve temennimiz ilk olarak dünyamız için, ülkemiz için ve insanlık için salgının bir an önce sona ermesi ve yaşamımızın normale dönmesidir.
Özlemimiz de odur ki ; normalleşmeden sonra tribünlerin seyircilerin coşkusuyla renklendiği,futbolumuzun ana unsurları olan dosluk,barış,kardeşik,fair play,saygı ve sevgi kavramları doğrultusunda 2021 yılını geçirmek,bunun yanı sıra futbolumuzun tabanını oluşturan amatör liglerin de müsabakalarını oynayabileceği koşullara bir an önce kavuşması en büyük dileğimizdir. Bu konuda da sürecin olumlu sonuçlanabilmesi için üzerimize düşen görev ne varsa, yapılması için çaba gösterildiğinin bilinmesini isteriz.
Değerli Dostlarım;
2021 yılında A Milli Takımımız Avrupa'da çok önemli sınavlara çıkacaktır. İlk olarak 24 Mart'ta başlayıp 16 Kasım 2021 tarihinde sona erecek  2022 FİFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri, daha sonra Haziran ayında başlayacak 2020 UEFA Avrupa Şampiyonası Grup maçları oynanacaktır.
Bu önemli süreçte A Milli Takımımızın başarılı olabilmesi için ülke olarak tüm bileşenlerimizle  Milli takımımıza,Teknik Adamlarımıza ve futbolcularımıza  destek olmak, moral ve motivasyonu en üst düzeyde tutmak görevimiz olmalıdır. Çünkü Milli Takımımız ülkemizin ortak değeri ve uluslararası alanda prestijimizdir.

Bu duygularımla, futbolumuzun paydaşları ile birlikte 2021 yılının "Önce Sağlık" vurgusunu ön plana alarak barış ve huzur içerisinde başarılarla geçmesini diler,hepinize en içten sevgi ve saygılarımı sunarım.
Sağlıklı ve Mutlu Yıllar.

İsmai DİLBER
TÜFAD Genel Başkanı
AEFCA Başkan Yardımcısı
Okunma Sayısı: 713

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.