TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Genel Başkanımızın Yeni Sezon Mesajı 18-08-2016
Genel Başkanımızın Yeni Sezon Mesajı
Geri
İleri
FUTBOL AİLEMİZİN DEĞERLİ DOSTLARI
Halkımızın 15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasındaki süreçte Cumhuriyetimize ve Demokrasimize sahip çıkarak birlik, beraberlik ve saygı içerisinde ortaya koyduğu tablo özlediğimiz ve görmek istediğimiz bütünleşmenin bir örneği olmuştur. 
Bu süreçte TÜFAD olarak Konya'da yaptığımız ve tüm ülkemizi kapsayan Futbol Şöleni organizasyonumuzda 12 yaş grubu çocuklarımız ve antrenörleriyle birlikte 750 kişilik bir futbol ailesi olarak Cumhuriyetimize ve Demokrasimize sahip çıktığımızı bizlerde hep birlikte haykırdık.
Özlediğimiz bu birlik ve beraberlik bütünleşmesini, ülke insanımızın saygı, sevgi, sportmenlik olgularını bir kenara atarak fanatizm boyutuna ulaşmış en büyük aşk'ı olan Futbolumuzda da görmek ve yaşamak istiyoruz. 
Değerli Dostlarım,
Futbolumuzun 2016-2017 sezonu heyecanı bu hafta sonu oynanacak olan Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu ve Türkiye 1. Lig'i futbol sezonu maçları ile başlıyor.
Özlemimiz ve dileğimiz odur ki ; futbolumuzun marka değerini yükseltecek, güzelliğini ve seyir zevkini taçlandıracak olan ,saha içinde ve tribünlerde gösterilecek saygı,sevgi , fair play,hoşgörü ve sağduyu olgusuyla oynanacak bir futbol sezonu geçirmektir. 
Bu duygu ve düşünceler içerisinde Teknik Adamlarımız başta olmak üzere , paydaşlarımız olan taban birliklerine,kulüplerimize , sporcularımıza ve tüm futbol emekçilerine en derin saygı ve sevgilerimi sunar, başarılı bir sezon geçirmelerini dilerim.
İsmail DİLBER
TÜFAD Genel BaşkanıOkunma Sayısı: 3112

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Genel Başkanımız Erzincan Şubemizi Ziyaret Etti

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.