TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Genel Başkanımızın Yeni Sezon Mesajı 14-08-2019
Genel Başkanımızın Yeni Sezon Mesajı
Geri
İleri

Futbol  Ailemizin Değerli Dostları,

Yeni bir futbol heyecanına daha başlıyoruz. İlk olarak bu hafta sonu itbarıyla  "Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, para için kulübümü terk edip başka kaptanların arkasında sahaya çıkmak bana yakışmaz" sözüyle simgeleşen  Trabzonspor'un efsane futbolcusu, kaptanı  Cemil Usta'nın adının verildiği Spor Toto Süper Lig  2019-2020 sezonu sahne alacak. 

Efsane Kaptan Cemil Usta'nın, yukarıdaki çok kısa söyleminde sayfalara sığmayacak anlamların ve değerlerin önemine işaret ettiğini görmekteyiz.
 Futbol oyunun da çeşitli değerlerin bir arada toplandığı,her türlü skora rağmen bu değerlerin saha içinde ve tribünlerde gösterilecek saygı, sevgi , fair play, hoşgörü ve sağduyu olgusuyla pekişeceği heyecan dolu bir gösteriyle izleyenlere sunulması doyumsuz olacaktır ve beklentimiz bu yöndedir. 
Bu süreç içerisinde gururla takip ettiğimiz önemli bir konu da  Türk teknik adamlarımız. Şöyle ki,  Teknik adamlarımızın dünya futbolundaki gelişmeleri yakından takip ettiklerini,kendilerini yenilediklerini ve geliştirdiklerini memnuniyetle görmekteyiz. Bunun sonucu olarak geçtiğimiz sezon Süper Lig takımlarımız sezonu Türk Teknik adamlarla tamamlamışlar,başarılarını Türk teknik adamlarımızla kazanmışlardır. Bu tercih önceliğinin son örneğini  Milli Takımımızın başına Sayın Şenol Güneş'in getirilmesiyle de taç'landırıldığını görmekteyiz. 
Diğer önemli bir konuda hem ülke futbolunun gelişmesi hemde A Milli Takımımıza kaynak sağlamak amacıyla yerli futbolcuların çoğunlukta olacağı,ve tercih edileceği  bir oluşumu yaratmaktır. Bu konuda da Sayın Nihat Özdemir başkanlığındaki Futbol Federasyonumuzun gerekli düzenlemeleri yapacağını ve alt yapı devrimini gerçekleştirceğine inanıyoruz. Bu konuda da TÜFAD olarak üzerimize düşenin yapılacağının bilinmesini isteriz. 
Bu duygu ve düşünceler içerisinde Teknik Adamlarımız başta olmak üzere , paydaşlarımız taban birliklerine,kulüplerimize , sporcularımıza,futbol seyircilerine, medya kuruluşlarına ve tüm futbol emekçilerine en derin saygı ve sevgilerimi sunar, sağlıklı,başarılı bir sezon geçirmelerini dilerim. 

İsmail DİLBER

TÜFAD Genel Başkanı

AEFCA Başkan Yardımcısı

 

  

 
Okunma Sayısı: 1695

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.