TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Genel Başkanımızın Teşekkür Mesajı 21-10-2015
Genel Başkanımızın Teşekkür Mesajı
Geri
İleri
TÜRKİYE FUTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİNİN DEĞERLİ ÜYELERİ, YUVAMIN SAYGIDEĞER İNSANLARI, 
 SEVGİLİ ANTRENÖR AĞABEYLERİM, ARKADAŞLARIM, KARDEŞLERİM, CAN DOSTLARIM MERHABA…

TÜRK FUTBOLUNUN PARLAK GELECEĞİ İÇİN ÖNEMLİ KATKILAR SUNAN, SORUMLULUKLAR ÜSTLENEN, 56 ŞUBEMİZİN, 20 BİNE YAKLAŞAN SAYIDAKİ ÜYESİ ADINA VE TÜFAD’I TEMSİLEN YURDUN DÖRT BİR YANINDAN BAŞKENTİMİZE KOŞAN TEKNİK ADAMLARIMIZLA DERNEĞİMİZİN 23. OLAĞAN GENEL KURULUNU TAMAMLAMIŞ BULUNUYORUZ. 

TOPLANTIMIZA KATILAN, CAMİAMIZI ONURLANDIRAN TÜM DOSTLARIMIZA TEŞEKKÜR EDEREK BAŞLAMA ARZUSUNDAYIM.

BÜYÜK BİR DAYANIŞMA ÖRNEĞİ GÖSTEREREK, GÜLE OYNAYA, SORUN VE SIKINTILARINI KENTLERİNDE, EVLERİNDE BIRAKARAK, AİLELERİNDEKİ RAHATSIZLIKLARI DAHİ BİR SÜRELİĞİNE ÖTELEYEREK, UZUN MESAFELERİ DE ADETA KISALTARAK YOLCULUKLAR GERÇEKLEŞTİRDİNİZ. YORGUNLUKLARI DA UNUTUP, BİRLİK, BERABERLİĞİ GÖSTEREBİLMEK İÇİN SAYGI VE SEVGİ TEMELLERİNE DAYALI OLARAK OLUŞTURDUĞUNUZ KİŞİLİĞİNİZ VE DONANIMINIZLA GENEL KURULUMUZDA HUZUR VE SÜKÛN ORTAMI YARATIP, ÖRNEK BİR DEMOKRASİ SINAVINI DAHA BAŞARIYLA BİTİRMEMİZE OMUZ VE DESTEK VERDİNİZ. 

BULUŞMAMIZA ANLAM, DEĞER VE GÜZELLİK KATAN, HEPİMİZİ HEYECANA SÜRÜKLEYEN GURUR TABLOSU SİZLERİN SAYESİNDE VE ÇABALARINIZLA ORTAYA ÇIKMIŞTIR. 

SAĞLIKLI OLARAK ÇOCUKLARINIZA, EŞLERİNİZE, ANNE BABALARINIZA, KÜÇÜKLERİNİZE, BÜYÜKLERİNİZE KAVUŞTUĞUNUZUN BİLGİLERİNİ ALDIĞIM İÇİN DE MUTLUYUM VE ÇOK HUZURLUYUM.  AİLELERİNİZİN BİREYLERİNE SAYGI VE SEVGİLERİMİ SUNUYOR, SARF EDİLEN TÜM EMEKLERİ İÇİN ONLARA DA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

TÜFAD,  TÜRK FUTBOLUNUN EN KIDEMLİ SİVİL TOPLUM KURULUŞUDUR.  50 NCİ YILIMIZI HALA DAHA KUTLADIĞIMIZ GÜNLERDE 23. OLAĞAN GENEL KURULUMUZU YAPMAMIZ HEPİMİZE AYRI BİR GURUR YAŞATMIŞTIR.

“KOLAY GELİNMEDİ BU GÜNLERE” DİYEREK BİZLERE DAHA ÇOK YAPACAĞIMIZ İŞİN OLDUĞUNU HATIRLATAN DEĞERLERİMİZİN ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLİYORUM.

GEÇMİŞİMİZİ UNUTMADAN, ONLARA SAYGIYI HİÇ YİTİRMEDEN VEFA DUYGUSU İLE ULAŞTIĞIMIZ YARIM ASIRLIK ÖMÜR CAMİAMIZA OLGUNLUK KAZANDIRMIŞTIR. ERDEMLİ KALABİLMEYİ BAŞARAN VE VAKUR BİR FUTBOL PAYDAŞI OLARAK FUTBOLUMUZUN GELİŞİMİNE KATKI SUNABİLMEYİ BENİMSEYEN VE ÜSTÜN GAYRETLE ÇALIŞAN BİZLER, AYNI DUYGU BÜTÜNLÜĞÜ İLE ÇAĞDAŞ GELİŞMELERE DE AYAK UYDURMAYA ÖZEN GÖSTERMEKTEYİZ. İNANCIM O DUR Kİ NİCE YAŞLARI VE BAŞARILARI DA, ÇOK ÇALIŞARAK, DEĞERLERİMİZE BAĞLI KALARAK, İLKELERİMİZDEN DE TAVİZ VERMEYEREK KUTLAYACAĞIZ. 

TÜFAD, SİZLERİ TEMSİL ETTİĞİ, ÜLKEMİZDE VE DÜNYA PLATFORMUNDA ÜYESİ BULUNDUĞU BİRLİKTELİKLERDE VE ÇALIŞMALARDA DÜRÜSTÇE ALIN TERİ DÖKMEKTE VE HİZMET ÜRETMEKTEDİR. SİZ MESLEKTAŞLARIMIZIN SAYESİNDE ZİRVEYE KOŞACAĞIMIZIN DA BİLİNCİNDEYİZ 

FUTBOLDAKİ ÇITAMIZIN EN ÜST SEVİYELERE YÜKSELEBİLMESİ İÇİN, YARINLARIMIZIN TEMİNATI OLARAK GÖRDÜĞÜMÜZ ÇOCUK VE GENÇLERİMİZE VERECEĞİNİZ EĞİTİMİN ÖNEMİ ÇOK BÜYÜKTÜR. 

ÖZELLİKLE VURGULAMAK İSTİYORUM, 15 YAŞ VE ALTI FUTBOL EĞİTİMİNDE SİZ DEĞERLİ ANTRENÖRLERE BÜYÜK GÖREV VE SORUMLULUKLAR DÜŞMEKTEDİR. SİZLERE İNANIYOR GÜVENİYORUZ.

 ETİK DEĞERLERE BAĞLILIKLA SÜRDÜRDÜĞÜNÜZ MÜCADELENİZE, CAMİAMIZA SAĞLADIĞINIZ DESTEĞE VE HASSASİYETE TEŞEKKÜR EDİYORUM. 
DERNEĞİMİZ EŞİTLİK İLKELERİNE BAĞLILIKLA YOLUNA DEVAM EDECEKTİR, ADİL OLMAYI VE ŞEFFAFLIĞI SAVUNACAKTIR. GERÇEKLEŞEN TÜM ETKİNLİK VE ÇALIŞMALARDA ELEŞTİREL VE SORGULAYICI KİMLİKLE HAREKET EDİYOR, BU TÜR BAKIŞ AÇILI YAKLAŞIMLARA SAYGI İLE KULAK VERİYORUZ. 

HEDEFİMİZE ULAŞABİLMEK İÇİN, ANTRENÖRLERİMİZİN PAYLAŞIMCI, ARAŞTIRICI, MESLEKİ VE KURUMSAL SORUMLULUKLA HAREKET ETME ÇABALARINA OMUZ VERME DÜŞÜNCESİ İLE ÇALIŞIYORUZ.
PAYDAŞLARIMIZIN TÜMÜNÜ SAYGIN FUTBOL DOSTLARIMIZ OLARAK GÖRÜYORUZ. FUTBOL BİLGİSİ VE DEĞERLERE BAĞLILIĞI İLE TOPLUMUMUZU, DÜNYAYI AYDINLATAN FUTBOLUN TÜM BİRİMLERİ İLE BULUŞMAYI, GÖRÜŞMEYİ, ONLARLA BİRLİKTE ÇALIŞMAYI VE ÜRETMEYİ KENDİMİZE İLKE EDİNDİK.

ULUSLARARASI DÜZEYDE, HER YÖNÜYLE ÖRNEK ALINAN ANTRENÖRLERİMİZİN VAR OLDUĞUNUN BİLİNCİNDEYİZ. 

TÜRK FUTBOLU YENİ VİZYONU İLE ÇIKTIĞI YOLCULUKTA ARTIK GERİLERDE KALMAMALIDIR. TÜRK ANTRENÖRÜ VE TÜRK FUTBOLCUSU, 2016 AVRUPA ŞAMPİYONASINA KATILMA GURURUNU, ONURUNU, BARIŞ VE KARDEŞLİĞİ ÖZLEDİĞİMİZ BU GÜNLERDE TÜRK ULUSUNA ARMAĞAN ETMİŞTİR. TÜRK FUTBOLU, SON ZAMANLARDA YAŞADIĞIMIZ ACI VE ÜZÜNTÜ DOLU SIKINTILI GÜNLERDE İNSANINI BURUK BİLE OLSA TEBESSÜMLE ÖDÜLLENDİRMİŞ, SEVİNDİRMİŞTİR.
İSTİKRARLI GÜNLERE GEBE OLDUĞUMUZU HİSSETTİĞİMİZ BU GÜNDE GURURUMUZU SESLENDİRMEK VE ÜLKEMİZE YAŞATILAN BÜYÜK MUTLULUĞU PAYLAŞMAK ADINA BİR KEZ DAHA TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONUMUZU, TÜRKİYE FUTBOL DİREKTÖRÜMÜZ SAYIN FATİH TERİM’İ, DEĞERLİ FUTBOLCULARIMIZI VE EMEĞİ GEÇEN AMATÖR PROFESYONEL TÜM KULÜPLERİMİZİ KUTLUYORUZ.  

BU BAĞLAMDA TERÖRÜN HER TÜRLÜSÜNÜ LANETLEDİĞİMİZİN VURGUSUNU DA YAPMAK İSTİYORUZ. İÇİMİZİ KANATAN, YÜREĞİMİZİ YAKAN OLAYLARDA YAŞAMINI YİTİREN GÜVENLİK GÜÇLERİMİZE, SİVİL VATANDAŞLARIMIZA ALLAH’TAN RAHMET DİLİYORUZ. 
SPORUN BARIŞ VE KARDEŞLİĞİ PEKİŞTİREN EN BÜYÜK ARAÇ OLDUĞUNU UNUTMAMALIYIZ. FUTBOL, ÜLKEMİZ VE EVRENİMİZİN HUZURU İÇİN EN ÖNEMLİ OLGUDUR. HEPİMİZ DOSTLUK VE BARIŞIN YAPILANMASI İÇİN FUTBOLUN ÇİMENTO OLDUĞUNU GÖRMELİYİZ. BUNU DÜŞÜNEREK VE BENİMSEYEREK EYLEMLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRELİM VE BUNA UYGUN DURUŞ SERGİLEYEREK YOLUMUZA DEVAM EDELİM. 
SONLANDIRIRKEN, TÜRKİYE FUTBOL ANTRENÖRLERİ DERNEĞİNİN ŞUBE VE ÜYE SAYISIYLA ÇOK DAHA GENİŞ KİTLELERE HİTAP EDECEK ŞEKİLDE BÜYÜYECEĞİNİ FAKAT BU BÜYÜMENİN GELİŞEREK GERÇEKLEŞMEK ZORUNDA OLDUĞUNU VURGULAMAK DURUMUNDAYIM. 
ÇOCUĞUN VE TOPUN OLDUĞU HER YERDE, HER ZAMAN BULUNACAK OLAN TÜFAD, FUTBOLUMUZUN ÜZERİNE TİTREYECEK, YERYÜZÜNDEKİ TÜM YUVALARIN EN GÜZEL OYUNCAĞI OLARAK BENİMSENEN FUTBOLU KORUYACAK KARAKTERE SAHİPTİR. BUNU KENDİMİZE VE CAMİAMIZA SAYGIYI HİÇ YİTİRMEYECEK TAVIR VE DAVRANIŞLAR SERGİLEYEREK GÖSTERMELİYİZ.
ÇOK ARZULAMASINA RAĞMEN SAĞLIK NEDENLERİNDEN ÖTÜRÜ GENEL KURULUMUZDA OLAMAYAN TÜFAD KURUCULARINDAN VE BAŞKANLARINDAN SAYGIDEĞER BÜYÜĞÜM GÜNAYDIN ÖZYURT’A SAĞLIK DİLİYORUM. 
TÜFAD’IN DUAYENLERİNDEN METİN TÜREL İLE ÇIKTIĞIM SAHNEDE, SON OLARAK GERÇEKLEŞTİRDİĞİM HAZİRUNA HİTABIMDA SAYGI VE AHDE VEFADAN BAHSETMİŞTİM. 
BU DUYGULARLA, DEĞERLERİNE HER ZAMAN BAĞLILIĞINI GÖSTEREN CAMİAMIZ ÜYELERİNE BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜRLERİMİ YİNELİYORUM.
TÜFAD’IN 50 NCİ YAŞINI KUTLAMADA GÖSTERDİĞİNİZ ÇABA VE ÖZVERİYE, ÖRNEK VE ANLAMLI ETKİNLİKLERİ SUNMADAKİ İNCELİĞİNİZE ŞÜKRAN BORÇLU OLDUĞUMU BELİRTEREK, 23. OLAĞAN GENEL KURULUMUZUN TÜRK FUTBOLUNA, TÜRK SPORUNA VE SİZ DEĞERLİ ANTRENÖRLERİMİZE HAYIRLİ OLMASINI DİLİYORUM.
EN İÇTEN SAYGI VE SEVGİLERİMLE…

 İSMAİL DİLBER
TÜFAD GENEL BAŞKANI
Okunma Sayısı: 2508

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.