TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Genel Başkanımız Şenliğimiz Finali İçin Afyonkarahisar'da 17-08-2016
Genel Başkanımız Şenliğimiz Finali İçin Afyonkarahisar
Geri
İleri
Genel Başkanımız İsmail Dilber ,2004 doğumlu çocuklarımızdan oluşan  Futbol Şenliğimizin finalini oluşturacak organizasyon için Afyonkarahisar'da ziyaret ve incelemelerde bulundu.
Afyokarahisar Valisi Sayın Aziz Yıldırım ve Belediye Başkanı Sayın Burhanettin Çoban'a Şube Başkanımız Mustafa Keser ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte  ziyarette bulunan Genel Başkanımız, futbol şenliğimiz ile ilgili görüş alışverişinde bulundu. Valimiz ve Belediye Başkanımızın destekleriyle şenliğimizin 26-27-28 Ağustos 2016 tarihlerinde yapılmasına karar verildi.
42 ilimizden 500 çocuğumuzla Konya'da başlayan organizasyonumuz, Konya'da seçilen çocuklarımızından oluşan 3 takım ve Afyonkarahisar şubemizin oluşturacağı 1 takım şenliğimizin finalinde karşılaşacaklar.
TÜFAD "Zafer Haftası Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği" adı altında düzenlenecek etkinliğimizde 64 çocuğumuz yeteneklerini sergileyip,futbol şenliğimizi amacına uygun bir şekilde sonlandıracaklar.
Bizlere desteğini esirgemeyen Afyonkarahisar Valisi Sayın Aziz Yıldırım ve Belediye Başkanı Sayın Burhanettin Çoban'a teşekkürlerimiz sunarız.
TÜFAD Genel MerkeziOkunma Sayısı: 2228

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.