TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Genel Başkanımız Kütahya'da 19-06-2016
Genel Başkanımız Kütahya
Geri
İleri
Genel Başkanımız İsmail Dilber Şube ziyaretlerine ve çeşitli etkinliklerine katılmaya devam ediyor. 18 Haziran Cumartesi günü Kütahya Şubemizin Gelişim seminerine ve yeni binanın açılışına katılan Genel başkanımız Kütahya'dan da iyi izlenimlerle ve güzel görüntülerle ayrıldı.
İlk olarak Gelişim seminerine katılan daha sonra da yeni binanın açılışında kurdela kesen genel başkanımız gördüğü ilgiden ve Kütahya Şubemizin organizasyonundan son derece mutlu olduğunu belirterek Şube Başkanımız Mehmet Acet ,yönetim kurulu ve emeğe geçenlere teşekkür etti.
Kutahya şubemizin yeni binasının açılış törenine Genel Başkanımız İsmail Dilber'in yanı sıra Genel Başkan Yardımcımız Hüdai Doğu,Antalya Şube Başkanımız Şakir Filiz,Düzce Şube Başkanımız Murat Şhabe,Afyon Şube Başkanımız Mustafa Keser,Eskişehir Şube Başkanımız Ahmet BingölUşak Şube Başkanımız Faruk Kurt, Seminer konukları Mesut Bakkal ve İsmail Ertekin ile  Kütahya protokolü Vali Ahmet Hamdi Nayir, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, İl Emniyet Müdür vekili Hasan Çevik, ASKF Kütahya Başkanı Murat Cengiz, STK Temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.
Kütahya Şubemizin yeni binasının hayırlı olmasını dileriz.
TÜFAD Genel MerkeziOkunma Sayısı: 839

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları Toplantımız 28-29 Ekim de Yapılıyor

 

Antrenör Lisans Kursu Başvuruları Sona Erdi

 
TFF.ORG üzerinden 26 Eylül 2014 tarihinde başlayan antrenör lisans kursları başvuruları, 20 Ekim 2014 günü saat 17.00 itibarı ile sona erdi.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.