TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Genel Başkanımız Kütahya'da 22-07-2020
Genel Başkanımız Kütahya
Geri
İleri

TÜFAD Şubelerine ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere yoğun bir programa başlayan Genel Başkanımız İsmail DİLBER, beraberinde Genel Merkez Yönetim Kurulu Veznedar Üyemiz Kayseri Şube Başkanımız Osman YOZGAT ile ikinci olarak Kütahya Şubemizi Ziyaret ettiler.

Kütahya Şube Başkanımız,Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz, Dumlupınar Üniversitesi SBF Dekanı Prof.Dr. Mehmet ACET ve Şube Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Genel Başkanımız İsmail DİLBER ve ekibi ilk olarak geçtiğimiz günlerde SBF Dekanı olarak atanan Mehmet Başkanımıza tebrik ve kutlamada bulundular.

Ziyaretin anısına Prof.Dr. Mehmet ACET Başkanımız tarafından Genel Başkanımız İsmail DİLBER'e  fotoğrafının bulunduğu seramik bir plaket hediye edildi.Daha sonra yapılan toplantıda da şube faaliyetleri ve güncel konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Kütahya Şube Başkanımız Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Prof.Dr. Mehmet Acet'e ve Yönetim Kuruluna konukseverlikleri için teşekkür ederiz.

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 547

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.