TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Genel Başkanımız Konya'da İftar ve Ödül Törenine Katıldı 14-06-2016
Genel Başkanımız Konya
Geri
İleri
Genel Başkanımız İsmail Dilber Konya Şubemizin düzenlediği iftar yemeği ve ödül törenine katıldı. Genel Başkanımız yaptığı konuşmada şehrin üst düzey yöneticilerini, futbol ailesini oluşturan her kesimin temsilcilerini burada görmek, antrenörlerle bütünleşmesine tanık olmak bizi mutlu etti, güzel bir ortamı bizlere yaşatan Şube başkanımız İsmet Karababa ve ekibine teşekkür etmek, Ödüle layık görülen herkesi kutlamak isterim. Konya bizim için her zaman farklı olmuştur, burada birlikte çok  güzel organizasyonlar yaptık,yenilerini de yapabiliriz.dedi.

Daha sonra söz alan Konya Şube başkanımız İsmet Karababa;  “ Yönetim Kurulu olarak; İçinde yaşadığımız toplumun birlikteliği, dayanışması, huzuru ve başarısı adına çalışan değerlerimizi, spora ve sporcuya destek olan spor adamlarımızı, çocuklarımız ile gençlerimizi geleceğe taşıyan antrenörlerimizin farklılıklarını fark etmek, fark ettirmek, değerli olduklarını hissetmek toplumun her katmanına hissettirmek amacıyla futbol adamlarımızı ödüllendiriyoruz.” vurgusu yaptı.

Konya Şubemizin üyelerinin büyük çoğunluğunun katıldığı organizyona Konya B.Şehir Belediye başkanı Tahir Akyürek,Emniyet Müdürü,Mevlüt Demir, S.Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Mustafa Şahin, Genel merkez Yön.Kurulu üyemiz,Osman Tezcan,Akşehir Belediye Başkanı, Dr.Salih Akkaya, Ilgın Belediye Başkanı, H.İbrahim Oral, G.Spor İl Müdürü,Ömer Ersöz, Selçuklu Belediyesi Başkan Yrd.A.Ziya Yalçınkaya, Futbol İl Temsilcisi, H.İbrahim Samur,KASKF başkanı,Remzi Ay,TSYD Şb.Başkanı,

Recep Çınar,TFFHGD Şb.Başkanı,Yasin Şahin,TÜRFAD Bşk.Yrd. Hasan Sarısaç, DDY Gar Müdürü:Erhan Tepe,Emniyet Müd.Yrd. Kenan Han, SMMMO başkanı; S.Faruk Özselek, Anıt Hastanesi Y.K.Başkanı Dr.Cemil Er, G.Spor il Müdürlüğü, Tesisler,Personel, G.Hiz.Spor Şube müdürleri,K.İdmanyurdu Kız futbol takımı futbolcuları, Yazılı ve Görsel basımızın spor müdürleri ve temsilcileri, Sivil Toplum kuruluşlarının ve Siyasi parti temsilcileri,Taban birliklerimizin değerli yöneticileri, kulüp başkanları, yöneticileri,futbol ailesinin değerli mensuplarının katıldığı ÖDÜL ve İFTAR Programı TÜFAD ailesine yakışır biçimde gerçekleşti.
Okunma Sayısı: 2219

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.