TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Genel Başkanımız Kastamonu ve Nevşehir'de 20-08-2017
Genel Başkanımız Kastamonu ve Nevşehir
Geri
İleri

Genel Başkanımız İsmail Dilber, şube ziyaretlerine ve incelemelerine ara vermeden devam ediyor. 

Son olarak Kastamonu ve Nevşehir'de bazı ziyaret ve incelemelerde bulunan Genel Başkanımız, ilk olarak Şube Başkanımız Ahmet Tabak ile birlikte Kastamonu'da devam etmekte olan TFF-Grassroots - C lisans antrenör kursuna ziyaret etti ve kursiyerlerle tek tek ilgilendi. Antrenörün ve eğitimin önemini dile getiren Diber, Kursiyerlere Antrenörlük yaşamlarında başarılar dileyerek,etik kurallara bağlı,saygılı eğitime önem veren kişiler olmalarını istedi,

Daha sonra Kastamonuspor kulübünü ziyaret eden Genel Başkanımız ,Kastamonu ziyaretini, Şube Başkanımız Ahmet Tabak'ın daveti üzerine Kastamonu Şubemizi ziyaret ederek tamamladı.

Kastamonu'dan sonra Nevşehir'e geçen Genel Başkanımız burada Nevşehir Şube Başkanımız Kenan Gerçeker tarafından karşılandı. Daha sonra Avanos'ta Kamp'ta bulunan Antalya Şube Başkanımız Şakir Filiz'in BAL'da mücadele eden takımı Kepez Belediyespor ziyaret edildi. Yeni sezonda Kapez Belediyespor'a  başarılar dileyen Genel başkanımız ve beraberindeki heyet daha sonra buradan ayrılarak Ankara'ya döndü.
Okunma Sayısı: 2492

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.