TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Genel Başkanımız Karadeniz Etkinliklerine Katıldı 25-05-2017
Genel Başkanımız Karadeniz Etkinliklerine Katıldı
Geri
İleri

Genel Başkanımız İsmail Dilber ve Yönetim Kurulu üyemiz Osman Yozgat'la birlikte şubelerimizin etkinliklerine katılmak üzere Giresun,Trabzon ve Ordu Şubelerimizin konuğu oldu.

Şubelerimizin etkinliklerinde her fırsatta ülkemizdeki futbol sahalarının sayısal olarak eksikliğini dile getiren Genel Başkanımız, Giresun Şubemizce Giresun Uluslararası  Aksu Festivali kapsamında düzenlenen TÜFAD Etkinliklerinde üyelerimizle ve Giresun protokolüyle bir arada oldu. UEFA'nın önceki Başkan yardımcılarından Şenes Erzik,Onursal Başkanımız Özkan Sümer ve Spor Yorumcusu Haldun Domaç'n da onur konuğu olarak katıldıkları etkinlik, çeşitli gösteriler ve plaket töreniyle oluşan güzel görüntülerle büyük beğeni aldı.

Genel Başkanımız Karadeniz ziyaretinde Trabzon ve Ordu Şubelerimizi de ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Giresun Şube Başkanımız Hasan Ai Tek ve Yönetim Kurukuna, Trabzon Şube Başkanımız Hayrettin Tekelioğlu ve Yönetim Kuruluna, Ordu Şube Başkanımız Turgut Kır ve Yönetim kuruluna Konukseverlikleri için teşekkür ederiz.

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 1841

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.