TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Genel Başkanımız İstanbul'da Ağırlandı 06-10-2018
Genel Başkanımız İstanbul
Geri
İleri

Genel Başkanımız İsmail Dilber,İstanbul Şubemizin daveti üzerine Şube yönetim kurulu ve Genel Kurul delegeleri ile yemekte buluştu.

Genel Başkanımız ,İstanbul Şube Başkanımız Halit Önsen,yönetim kurulu üyeleri ve delegelerle bol bol sohbet etme fırsatı buldu.

İstanbul Şube Başkanı Halit Önsen yaptığı konuşmada, istanbul şubesi olarak Genel Merkez Genel kurulunda 200 delege ile hazır bulunacaklarını ve Genel Başkan İsmail Dilber'e tam destek vereceklerini belirtti.

Genel Başkanımız İsmail Dilber'de düzenlenen yemek daveti  ve birliktelik için teşekkür ederek amaçlarının antrenörlerimizin sorunlarını çözmek ve çalışma koşullarını iyileştirmek olduğunu dile getirdi.

Davete, Genel Başkanımızla birlikte Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Osman Tezcan,Çanakkale Şube Başkanı Mustafa Meteertem ve iletişim sorumlumuz Murat Edis katıldılar.

İstanbul Şube Başkanımız Halit Önsen , Yönetim Kurulu ve delegelere  teşekkür ederiz.

TÜFAD Genel Merkezi 

 
Okunma Sayısı: 1199

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Genel Başkanımız Erzincan Şubemizi Ziyaret Etti

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.