TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Genel Başkanımız İsmail Dilber'in Yeni Sezon Mesajı 13-08-2021
Genel Başkanımız İsmail Dilber
Geri
İleri

Futbol  Ailemizin Değerli Dostları;

Vazgeçilmez sevdamız futbolumuzun yeni bir sezonuna daha umutla, heyecanla başlıyoruz 
Her ne kadar devam eden pandemi süreci, ülkemizde meydana gelen orman yangınları,sel felaketleri gibi olaylarda kaybettiğimiz vatandaşlarımızın üzüntüsünü yaşamamızla birlikte, futbol sevdamızı,futbol heyecanımızı da her an yaşamaktayız.

2021-2022 sezonuna da , Önce Sağlık diyerek tüm olumsuzlukların sona ermesini umarak,  liglerimizin saygı, sevgi , fair play, hoşgörü ve sağduyu olgusuyla pekişeceği heyecan dolu bir gösteriye sahne olmasını dilemekteyim.

Yeni sezonda futbolun en önemli unsurlarından olan ve tribünleri renklendiren,en zor anlarda bile futbolcularını motive edebilen 12. adam olarak tribünleri dolduran taraftarların tribün kapasitesinin %50 oranında da olsa stadlara alınacak olması bir coşku ve heyecan yaratacaktır. Her geçen gün  şartların daha iyiye giderek tribünlerin tam kapasite dolmasını da ümit etmekteyiz.


Yeni sezonda da Süper Lig'in ağırlığını son dönemlerde olduğu gibi yine Türk Teknik Adamlarımız taşıyacaktır. Türk teknik adamlarımız ortaya koydukları performans, kendilerini geliştirme ve yenileme yolunda katettikleri mesafeler oldukça memnuniyet vericidir ve takdire şayandır.
Ülkemiz için oldukça önem taşıyan bir konu da  2022 Dünya Kupası elemelerinde grup lideri durumumda bulunan A Milli Takımımızın 1 Eylül' de başlayacak olan maçlarına kaldığı yerden devam ederek Dünya Kupasına katılması en büyük arzumuzdur.Teknik Direktörümüz Sayın Şenol Güneş yönetimindeki A Milli takımımızın bunu başaracağına inancımız sonsuzdur.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde 2021-2022 Futbol Sezonunda Teknik Adamlarımız başta olmak üzere, futbol  paydaşlarımıza, kulüplerimize, sporcularımıza, futbol seyircilerine, medya kuruluşlarına ve tüm futbol emekçilerine en derin saygı ve sevgilerimi sunar, sağlıklı,başarılı bir sezon geçirmelerini dilerim. 


İsmail DİLBER
TÜFAD Genel Başkanı
AEFCA Başkan Yardımcısı
Okunma Sayısı: 265

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.