TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Genel Başkanımız İsmail DİLBER'in Yeni Sezon Mesajı 11-09-2020
Genel Başkanımız İsmail DİLBER
Geri
İleri

Futbol  Ailemizin Değerli Dostları,
Sözlerime Önce Sağlık vurgusu yaparak başlamak istiyorum.
İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinin getirdiği zor koşullar içerisinde yeni bir futbol heyecanına daha başlıyoruz.


Tabi ki futbolun olmazsa olmazlarından,tribünleri renklendiren,en zor anlarda bile futbolcularını motive edebilen 12. adam olarak tribünleri dolduran taraftarların çok önemli bir güç olduğunu, geçtiğimiz kısa dönemde boş tribünler en güzel yanıtı verdi. Bu süreçte , futbolun diğer unsurlarıda madden ve manen büyük kayıplar yaşadılar. 

Yine bu zor süreçte, Önce Sağlık diyerek tüm olumsuzluklara rağmen  liglerimizin saygı, sevgi , fair play, hoşgörü ve sağduyu olgusuyla pekişeceği heyecan dolu bir gösteriye sahne olmasını dilemekteyim.

Yeni sezonda da Süper Lig'in ağırlığını son dönemlerde olduğu gibi Türk Teknik Adamlarımız taşıyacaktır. Türk teknik adamlarımız ortaya koydukları performans, kendilerini geliştirme ve yenileme yolunda katettikleri mesafeler oldukça memnuniyet vericidir.

Diğer önemli bir konuda hem ülke futbolunun gelişmesi hem de  liglerimizden yetişen yerli futbolcuların çoğunlukta olduğu bir Milli Takım oluşturmaktır. Şu anda Sayın Şenol Güneş yönetimindeki UEFA Avrupa Futbol Şampiyonasına katılmayı hakeden ekibimizde liglerimizden yetişen futbolcuların sayısı da oldukça fazladır.

Bu sayının arttırılması ve teşvik edilmesi için Sayın Nihat Özdemir başkanlığındaki Futbol Federasyonumuzun gerekli düzenlemeleri yapacağını ,gerek tesis gerekse futbolcu yetiştirilmesi konusunda gereken adımları atacağına inanıyoruz.  Bu konuda TÜFAD olarak da üzerimize düşenin yapılacağının bilinmesini isteriz.

Bir diğer önemli konuyu da sizlerle paylaşmak istiyorum. Pandemi nedeniyle vatandaşlarımızın sağlığını ön plana alarak Devletimizin sağladığı olanaklar, Sağlık Bakanlığımız ve personellerinin gece-gündüz demeden canlarını da feda ederek özveriyle çalışmaları son derece takdire şayan olup en içten teşekkürlerimi sunar, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet  dilerim.


Bu duygu ve düşünceler içerisinde 2020-2021 Futbol Sezonunda Teknik Adamlarımız başta olmak üzere ,futbol  paydaşlarımıza, kulüplerimize , sporcularımıza, tribünde olmasalarda futbol seyircilerine, medya kuruluşlarına ve tüm futbol emekçilerine en derin saygı ve sevgilerimi sunar, sağlıklı,başarılı bir sezon geçirmelerini dilerim. 

İsmail DİLBER
TÜFAD Genel Başkanı
AEFCA Başkan Yardımcısı
Okunma Sayısı: 1152

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.