TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Genel Başkanımız Eskişehir Şubemizin 2. İftar'ına Katıldı 26-06-2016
Genel Başkanımız Eskişehir Şubemizin 2. İftar
Geri
İleri
Genel başkanımız İsmail DİLBER Eskişehir Şubemiz  tarafından içinde bulunduğumuz ramazan ayında ikincisi düzenlenen iftar yemeğine katıldı. Yemekte Eskişehir'deki spor gazetecilerine plaket verildi. Etkinlikte Genel Başkanımızın yanısıra Genel Başkan yardımcımız Hüdai Doğu,Eskişehirspor’un kurucu başkanlarından Aydın Begiter, Fizyomer Terapia Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu ve Tıbbi Direktörü Dr. Türkan Tünerir, Eskişehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüseyin .Aksoy, Eskişehirspor Genel Sekreteri Erdal Şahbaz, antrenörler, yerel basın temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.
Şube Başkanımız Ahmet Bingöl bu gibi sosyal etkinliklerinin devam edeceğini belirterek,katılan davetlilere teşekkür etti. Genel Başkan Yardımcımız Hüdai Doğu'da Eskişehir şubemizin bu etkinliğinden dolayı Başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
Genel Başkanımız İsmail Dilber yaptığı konuşmada Eskişehir şubemizin etkinliklerini dikkatle takip ediyoruz. Böyle güzel bir gecede camiayı bir araya getirmek oldukça önemli. Ahmet başkan ve yönetim kurulunun başarılı çalışmalarının devamını diliyorum dedi.Okunma Sayısı: 2036

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Başsağlığı

 
Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Turan Özyazanlar a Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.