TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Genel Başkanımız Erzincan Şubemizi Ziyaret Etti 24-10-2014
Genel Başkanımız Erzincan Şubemizi Ziyaret Etti
Geri
İleri
Genel Başkanımız İsmail Diber Erzincan Şubemizi ziyaret etti. Genel Başkanımız ile birlikte Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Zonguldak Şube Başkanı Ahmet Birdal, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Kayseri Şube Başkanı Osman Yozgat, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Elazığ Şube Başkanı Münir Yılmaz, Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Erzurum Şube Başkanı Abdüsselam Gökçan,Van Şube Başkanı  Mehmet Tuğrul,Sivas Şube Başkanı Lütfi Bayguş  ile  A Milli takımımızın ve Galatasaray ın Unutulmaz Futbolcularından Ergün Penbe Erzincan ziyaretinde hazır bulundular.
TÜFAD Heyeti,  başta Erzincan Valisi Süleyman Kahraman olmak üzere bazı ziyaretlerde bulundular.
Erzincan Şube Başkanımız Yılmaz Toyran ,Genel Başkanımızın Erzincan ziyareti nedeniyle son derece memnun olduğunu belirterek Genel Başkanımız İsmail Dilber ile heyetteki katılımcılara teşekkür etti.
Toyran, Ergün Penbe gibi Türk Futbolunun unutulmaz futbolcusunu Erzincan’da ağırlamaktan ayrıca mutluluk duyduğunu ifade etti.Okunma Sayısı: 2785

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.