TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Genel Başkanımız Antrenör Eğitimine Konuk Oldu 10-03-2021
Genel Başkanımız Antrenör Eğitimine Konuk Oldu
Geri
İleri

Genel Başkanımız İsmail DİLBER , Antalya' da yedincisi yapılmakta olan Antrenör eğitimindeki yenilenme süreci kapsamında gerçekleştirilen Antrenör Eğitim Programı çalışma grubu toplantısına katıldı.

TFF Futbol Gelişim Direktörü Sayın Oğuz Çetin'in daveti üzerine Antalya'da bulunan Genel Başkanımız İsmail DİLBER, Çalışma Grubu toplantısı öncesi yaptığı konuşmada futbolda çağdaş antrenör eğitiminin önemine dikkat çekerek, Sayın Oğuz Çetin yönetimindeki Futbol Gelişim Direktörlüğünün eğitimle ilgili çalışmalarını takdirle karşıladığını, eğitimci hocalarımızın da bu yeni gelişmeler doğrultusunda kendilerini yenileyerek antrenörlerimize en yeni bilgileri aktaracaklarına inanıyorum..dedi.

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Kayseri Şube Başkanımız Osman Yozgat ve Antalya Şube Başkanımız Şakir Filiz'in de hazır bulunduğu ziyarette Genel Başkanımız İsmail Dilber daha sonra  davet için sayın Oğuz Çetin'e teşekkür ederek başarılar diledi.

TÜFAD Genel Merkezi
Okunma Sayısı: 254

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 
Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.