TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Genel Başkanımız Antalya'da Ziyaretlerde Bulundu 29-10-2018
Genel Başkanımız Antalya
Geri
İleri

Genel Başkanımız İsmail Dilber önümüzdeki aylarda yapılacak olan Ulusal ve Uluslararası etkinliklerimiz öncesi Serik ve Konyaaltı Belediye Başkanlarına bilgilendirme ziyaretinde bulundu.

İlk olarak Serik Belediye Başkanı Sayın Ramazan Çelik'i ziyaret eden Genel Başkanımız ve beraberindeki heyet ,daha sonra Konyaaltı Belediye Başkanı Sayın Muhittin Böcek'i ziyaret etti. Ziyaretlerde Dilber ,Belediye Başkanları Çalık ve Böcek'e Milli Takımımızın 1923 yılındaki ilk giydiği formanın bir örneğini takdim etti. 

Belediye Başkanlarımız da yapılacak etkinliklerde TÜFAD'ın yanında yer alacaklarını ve üzerlerine düşeni yapmaya çalışacaklarını ifade ettiler.

Ekibimizde Genel Başkanımızla birlikte Genel Merkez Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Halil Yapıcı,Antalya Şube Başkanımız Şakir Filiz ve Organizasyonlar sorumlusu Hür Dilber'de yer aldı.
Okunma Sayısı: 955

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Turan Özyazanlar a Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz

 

Genel Başkanımız Erzincan Şubemizi Ziyaret Etti

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.