TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Genel Başkanımız Antalya'da İftar Açtı 01-07-2015
Genel Başkanımız Antalya
Geri
İleri
 Antalya Şubemizin düzenlediği ve  Genel Başkanımız İsmail Dilberin'de katıldığı iftar yemeğinde Antalya’daki spor severler ve spor adamları bir araya geldi.
 Antalya spor camiası TÜFAD’ın iftar yemeğinde toplandı. Lara Balık Evi’nde düzenlenen iftar yemeğine Genel Başkanımız İsmail Dilber'in yanısıra Antalyaspor Kulüp Başkanı Gültekin Gencer, bürokratlar,Taban birliklerinin başkan ve yöneticileri ,antrenörler ve çok sayıda davetli katıldı. Antalya spor camiasının birlik ve beraberlik sergilendiği yemekte, birçok spor severin hasret giderdiği dikkatlerden kaçmadı. Genci yaşlısı birçok antrenör geçmişi de yad etmekten geri durmadı.
TÜFAD Antalya Şube Başkanı Şakir Filiz ve yönetim kurulu, bu anlamlı günü organize ettikleri için davetlilerden teşekkür aldı. Katılımcılara teşekkür eden başkan Filiz ise, “Davetimize katılan bütün spor dostlarını kucaklıyorum. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi. Okunma Sayısı: 1832

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 

Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen bas..  »»

Turan Özyazanlar a Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz

 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.