TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Gelişim Semineleri Eskişehir'den Başladı 12-05-2016
Gelişim Semineleri Eskişehir
Geri
İleri
TFF-TÜFAD İşbirliğinde 12 Mayıs-24 Haziran aralığında yapılacak olan  Zorunlu Bölgesel Gelişim Seminerleri Eskişehir 'den başladı.Bir süre önce hayata veda eden Eskişehirspor'un efsane futbolcularından Burhan Tözer adına düzenlenen ve  açılış konuşmasını Genel Başkanımız İsmail DİLBER'in yaptığı seminerde Ömer Kaner ve Gülhan Gündüz Şişman TFF Eğitimcisi olarak görev yapıyorlar.Programın TÜFAD Saatinde de Onursal Başkanımız Özkan Sümer eğitim verdi.
 Seminer açılışından sonra Genel Başkanımız İsmail Dilber'e Eskişehir Şube Başkanımız Ahmet Bingöl tarafından,Onursal Başkanımız Özkan Sümer'e de Eskişehirspor'un ve Türk Futbolunun efsane futbolcularından Ender Konca tarafından teşekkür Plaketleri takdim edeildi. Seminer Onur Konuğu olarak Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof.Dr. Yılmaz Büyükerşen' de katıldı. Ayrıca Genel Başkan Yardımcımız Hüdai Doğu,Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Eskişehirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba'da hazır bulundu.
Gelişim Seminerlerinin Türk Futboluna hayırlı olmasını dileriz.
TÜFAD Genel MerkeziOkunma Sayısı: 2601

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Başsağlığı

 Trabzonspor Kulübü kurucularından ve ilk başkanı olan Ali Osman Ulusoy un vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»

U20 Milli Takımımız, İngiltere karşısında

 U20 Milli Takımımız, Hollanda'da düzenlenen U20 Uluslararası Dörtlü Turnuva'daki üçüncü ve son maçında bugün İngiltere ile karşılaşacak. Sportpark de Bosk'da oynanacak karşılaşma ..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.