TÜFAD
ANASAYFA
GENEL MERKEZ
TARİHÇE
ŞUBELER
HABER ARŞİVİ
KURSLAR
EĞİTİM
BİLGİ BANKASI
E-DERNEK
İLETİŞİM
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Misyonumuz
Ülkemiz antrenörlerinin eğitimli, rekabet gücü yüksek, etik değerlere bağlı, bilim ve teknolojiden üst düzeyde faydalanan, standart birliği sağlamış faaliyet ve uygulamaları ile güven veren bireyler olmasını sağlayarak; spor ahlakı ve futbol kültürünün gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Uluslararası düzeyde her yönüyle örnek alınan antrenörlerin var olduğu bir TÜRKİYE…


Kalite Politikamız

Üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini önemseyen, etik kurallara bağlı, üyelerimizin bilgi ve birikimlerini sürekli geliştirerek, kalite sisteminin sürekli olmasını sağlamaktır.

Etik Değerlerimiz

Futbolda eşitlik, adalet ve şeffaflık anlayışını benimseyen, hoşgörü sahibi, eleştirel ve sorgulayıcı bakış açısına sahip, paylaşımcı, araştırıcı, mesleki ve kurumsal sorumluluğa sahip, futbol bilgisi ve değerleri konusunda toplumu aydınlatan, paydaşları ile etkileşim içerisinde hedeflere ulaşmayı kendine ilke edinmiştir.

Site İçi Arama
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği 
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Ziyaretçi Bilgileri
Gelişim Ligleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı 21-02-2016
Gelişim Ligleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Geri
İleri
TFF-TÜFAD Ortak Projelerinden olan ve TÜFAD tarafından görevlendirilen Gelişim Ligleri Koordinatör gözlemci Antrenörlerin değerlendirme toplantısı Ankara'da TÜFAD Prestige hotelde yapıldı.
TFF Adına Elit Futbolcu Gelişim Müdürü Cezmi Turhan, TÜFAD Adına Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu,Ankara Şube Başkanımız Feridun Köse, Ankara Şube Bşk.Yrd.ve Gençlerbirliği kulubü Gelişim Ligleri Teknik Sorumlusu Sezai Yıldırım katıldı.
Cezmi Turhan; TÜFAD ile uyguladığımız Gelişim Ligleri Koordinatör Gözlemci antrenör uygulamasının son derece faydalı olduğunu,amacına ulaştığını ve gelişim liglerimize düzen ve ciddiyet kazandırdığını ifade etti. Mart ayı içerisinde yapmayı düşündüğümüz eğitim seminerinde de görülen aksaklık ve eksikliklerin giderilmesi yönünde çalışmalar yapılacağını ifade etti.
Genel Sekreterimiz Alaaddin Naganlu'da; Projenin amacına ulaşması için TÜFAD olarak  şubelerimizle birlikte gereken desteğinin verilmeye devam edileceğini söyledi.Okunma Sayısı: 2560

Bu Habere Yorum Yap


Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

Benzer Haberler

Milli Takımımıza Başarılar Dileriz

 A Milli Takımımızın Çek Cumhuriyeti ile 10 Ekim Cuma günü oynayacağı UEFA EURO 2016 
Grup Eleme karşılaşmasını İsveçli JonasEriksson yönetecek.

3000 Çocuğumuz Milli Takım Antrenörleri Tarafından İzlendi

 TFF-TÜFAD Ortak projelerinden olan 1999-2000-2001 doğumlu futbolcu seçmeleri TÜFAD Şubeleri organizasyonunda başarıyla gerçekleşti.26 Ağustos 2014-11 Eylül 2014 tarihleri arasında yapıl..  »»

Antrenör Kurs Başvuru Sistemi Açıldı

 Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) Resmi internet sitesinden yapılan açıklama aşağıdadır.

Fatih Terim basın toplantısı düzenledi

 Riga'daki Skonto Stadı'nda oynanan Letonya-Türkiye maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Letonyalı bir gazetecinin d..  »»
Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği
Web Sayfamızı Nasıl Buldunuz ? 
 
 

İletişim | Site Haritası | Kopya Hakları | Kullanım Şartları | Sponsorlar
Tüm hakları Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği'ne aittir.